Samsung Ativ S dostáva update na WP 8.1, ale len vo vybraných krajinách | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samsung Ativ S dostáva update na WP 8.1, ale len vo vybraných krajinách

Novinky

Samsung Ativ S dostáva update na WP 8.1, ale len vo vybraných krajinách

V posledných dňoch sa objavujú informácie, že Samsung vypúšťa oficiálnu aktualizáciu Windows Pohne 8.1. pre zariadenie Sasmsung Ativ S. Aktualizácia je uvoľňovaná pod označením (Build 14157; Firmware 2424.14.9.3), ale má to jeden háčik, podľa serveru wpcentral.com aktualizácia je dostupná len pre vybrané regióny ako Rakúsko, Japonsko,… V prípade ak by ste mali chuť získať aktualizáciu aj vy a používate Windows Preview Developer, najprv musíte spraviť upgrade, a až následne Vám bude umožnené aktualizovať Váš smartphone.

Nájdu sa medzi nami vlastníci tohto telefónu? Chystáte sa aj vy aktualizovať Váš telefón, alebo počkáte na oficiálnu aktualizáciu pre náš región?

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

5 komentárov
 • emil

  8.1 mám na ativu zatím týden. Provedl sem to přes návod na wp centralu. Downgradnul sem zpátky na GDR 2 s CSC ATO. Původně sem CSC ATO neměl vůbec v nabídce takže možnost byla počkat nebo toto. Po dalších 3 hodinách aktualizací sem skončil na 8.1 update . Po týdnu používání zatím spokojenost. Po finálním updatu sem raději Obnovil tovární data (je to nutné). Vše šlape jak má. Na žádný problém sem nenarazil. Baterie vydrží o kousek míň ale nic zásadního.
  Původně sem byl na verzi gdr 3 csc ROX nebrandovaný.

 • lumank

  Asi uz to mam,nevim

  • dalibor

   je to lepsie? nejake prve postrehy?

 • Lukas

  Som vlastníkom Samsung Ativ S. Je to jeden štýlový manažérsky telefón. Počkám si na oficiálnu aktualizáciu…. neviem sa dočkať :o)

  • slivo

   ja to asi skusim uz teraz

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.