Samotný Joe Belfiore z Microsoftu nepoužíva Windows Mobile. Neveria mu už ani v Microsofte? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Samotný Joe Belfiore z Microsoftu nepoužíva Windows Mobile. Neveria mu už ani v Microsofte?

Novinky

Samotný Joe Belfiore z Microsoftu nepoužíva Windows Mobile. Neveria mu už ani v Microsofte?

Samotný Joe Belfiore z Microsoftu nepoužíva Windows Mobile. Neveria mu už ani v Microsofte?

Joe Belfiore bol na našom portáli už viac krát spomínaný a zrejme všetci vieme o koho ide. Ako už  z názvu vyplýva, ani samotné vedenie Microsoftu už zrejme neverí mobilnej platforme Windows 10 a prechádza na konkurenčné platformy.

Zdroj: Pexels.com

Microsoft tento rok začal predávať na e-shope smartfón Samsung Galaxy S8 v takzvanej Microsoft edícií. Microsoft edícia zahŕňa iba hŕstku predinštalovaných aplikácií ako Office, Arrow Launcher, Outlook alebo OneDrive. Najväčším paradoxom však je, že Joe Belfiore je často označovaný ako “posledná nádej mobilnej Windows platformy”, no on sám to tak zrejme necíti. Samotný Joe povedal, že Samsung Galaxy S8 je vynikajúci smartfón, no “vylepšenie” od Microsoftu mu dodáva všetko to, čo on potrebuje a preto bola S8 jeho voľbou. Podľa neho pridaný balíček od Microsoftu dodáva smartfónu všetko to, čo chýba väčšine bývalých používateľ Windows 10 Mobile v Androide. Joe zrejme zabudol, že skalných používateľov Androidu zrejme moc Microsoft aplikácie v obchode nezaujímajú a už dlhšiu dobu používajú iné konkurenčné aplikácie.

Je to ďalším náznakom toho, že Microsoft naozaj opúšťa Windows 10 Mobile? Čo si o tom myslíte?

Zdroj: windowslatest.com

 

 

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách
5 komentárov

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.