S týmto rozšírením pre Google Chrome môžete prepnúť ľubovoľnú stránku do tmavej témy. Dostupné je zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

S týmto rozšírením pre Google Chrome môžete prepnúť ľubovoľnú stránku do tmavej témy. Dostupné je zadarmo

Novinky

S týmto rozšírením pre Google Chrome môžete prepnúť ľubovoľnú stránku do tmavej témy. Dostupné je zadarmo

Určite to poznáte. Čítanie obsahu na stránkach a surfovanie internetom vo večerných hodinách môže byť celkom náročné pre oči a to hlavne ak webstránky majú svetlé pozadie. Výsledkom je potom rýchlejšia únava očí a celkovo diskomfort. Viacero internetových webov na to reaguje zavedením tmavého dizajnu webstránky, ale stále väčšina stránok túto možnosť neponúka.

Riešenie pritom môže byť v celku jednoduché a to hlavne keď používate internetový prehliadač Google Chrome v kombinácii s rozšírením Midnight Lizard, ktoré dokáže prepísať súbory stránky CSS style tak, aby sa obsah zobrazoval na tmavom pozadí.

Zdroj: vlastný

Toto šikovné rozšírenie stiahnete na odkaze nižšie. Dostupné je úplne zadarmo a ponúka aj viacero ďalších užitočných funkcionalít.  Po stiahnutí rozšírenia v pravom hornom rohu vám pribudne ikonka chameleóna, ktorým aktivujete rozšírenie.

Midnight Lizard
Midnight Lizard
Developer: Pavel Agarkov
Price: Free

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie