Najčítanejší Windows 10 portál

S týmto rozšírením pre Google Chrome môžete prepnúť ľubovoľnú stránku do tmavej témy. Dostupné je zadarmo

Zdroj: vlastný

Určite to poznáte. Čítanie obsahu na stránkach a surfovanie internetom vo večerných hodinách môže byť celkom náročné pre oči a to hlavne ak webstránky majú svetlé pozadie. Výsledkom je potom rýchlejšia únava očí a celkovo diskomfort. Viacero internetových webov na to reaguje zavedením tmavého dizajnu webstránky, ale stále väčšina stránok túto možnosť neponúka.

Riešenie pritom môže byť v celku jednoduché a to hlavne keď používate internetový prehliadač Google Chrome v kombinácii s rozšírením Midnight Lizard, ktoré dokáže prepísať súbory stránky CSS style tak, aby sa obsah zobrazoval na tmavom pozadí.

Zdroj: vlastný

Toto šikovné rozšírenie stiahnete na odkaze nižšie. Dostupné je úplne zadarmo a ponúka aj viacero ďalších užitočných funkcionalít.  Po stiahnutí rozšírenia v pravom hornom rohu vám pribudne ikonka chameleóna, ktorým aktivujete rozšírenie.

Midnight Lizard
Midnight Lizard
Developer: Pavel Agarkov
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  S týmto tabletom od Lenova zvládneš nie len prácu, ale aj hry. Aktuálne ho môžeš kúpiť s krásnou zľavou. Mimochodom, ponúka aj nadpriemerný zvuk vďaka Dolby Audio Premium
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.