S touto Power Bank od Xiaomi nabijete na cestách nie len telefón, ale aj váš notebook | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

S touto Power Bank od Xiaomi nabijete na cestách nie len telefón, ale aj váš notebook

Novinky

S touto Power Bank od Xiaomi nabijete na cestách nie len telefón, ale aj váš notebook

Poznáte to, keď vám dôjde šťava či už na ceste z jedného konca Slovenska na druhý alebo na festivale tak ste ako bez „ruky“, dá sa tomu však vyhnúť.

Xiaomi Power Bank s kapacitou 20.000mAh a s cenou pod 30€ aj s poštovným nájdeš len tu

Xiaomi Mi Power Bank s 20.000mAh a podporou rýchleho nabíjania

Radi by sme vám dali do pozornosti momentálne prebiehajúcu akciu na Power Bank od Xiaomi s kapacitou 20.000mAh, ktorá podporuje aj technológiu rýchleho nabíjania.

Okrem obrej kapacity, ktorá postačuje na nabitie smartfónu Xiaomi 4 4,5x, pre iPhone 6 7x, pre iPad mini 3x či pre MacBook alebo obdobný notebook až 1,2x pričom ponúka aj duálny USB output, prostredníctvom ktorého môžete nabíjať až dve zariadenia súčasne.

Zdroj: produktová fotografia

Táto Xiaomi Power Bank ďalej podporuje DC 5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1.5A (quick recharging), a na to aby ste ju nabili do plnej kapacity budete potrebovať zhruba 7 hodín. O plnej kapacite nabitia vás bude informovať LED dióda, ktorá signalizuje aktuálny stav.  Mimochodom, táto Power Bank sa môže pochváliť až 93% účinnosťou, čo je skutočne pekná hodnota.

Xiaomi Power Bank s kapacitou 20.000mAh a s cenou pod 30€ aj s poštovným nájdeš len tu

Zdroj: vlastný

TIP  Nakoduj.to – super pomôcka pre IT

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.