S funkciou AddThis je zdieľanie cez Skype ešte lepšie!
Connect with us

S funkciou AddThis je zdieľanie cez Skype ešte lepšie!

Novinky

S funkciou AddThis je zdieľanie cez Skype ešte lepšie!

Dnes už prakticky nechodíme na internet. My na ňom žijeme, a preto je prirodzené, že s našimi kontaktmi zdieľame každý zaujímavý príbeh, správu, či video. Niekoľko rokov dozadu Skype zaviedol tlačidlo pre zdieľanie, ktoré umožnilo používateľom zdieľať obsah nájdený na webe priamo cez chat.

Viac možností zdieľania

V týchto dňoch Skype oznámil, že spolupracuje s AddThis na zdokonalení tejto funkcie. Tlačidlo pre zdieľanie cez Skype bude teraz povolené na viac ako 15 miliónoch nových webových stránok, čo znamená omnoho viac možností zdieľania.

Keď nájdete obsah, ktorý chcete zdieľať, kliknite na tlačidlo. Na stránke sa vám otvorí okno a vy sa len prihlásite do Skypu, vyberiete jedného alebo viacerých Skype priateľov, s ktorými chcete obsah zdieľať a kliknite na tlačidlo “Poslať”. Pribudla tiež možnosť napísať správu, ktorú odošlete priamo s odkazom.

Skype neustále zlepšuje užívateľské zážitky svojich zákazníkov a pridáva funkcie, ktoré majú uľahčiť kontakt s ich blízkymi. Táto funkcia by mohla potešiť všetkých, ktorí sa radi delia o každý zaujímavý kúsok informácie. Nemusíte sa totiž preklikávať aplikáciami, ale obsah pošlete priamo zo stránky. Dajte aj takýmto spôsobom vedieť vašim známym, že ste si na nich spomenuli.

Zdroj: blogs.skype.com

TIP  Parádnu survival adventúru The Flame in the Flood si do 12.5. môžete stiahnuť úplne zdarma
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.