Rýchly prístup k nastaveniam | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Rýchly prístup k nastaveniam

Windows aplikácie

Rýchly prístup k nastaveniam

Skvelé dláždice

Obťažuje vás neustále preklikávanie sa cez nastavenia kvôli zapínaniu Wi-fi, 3G alebo GPS? Connectivity Tiles vám môžu túto zdĺhavú cestu výrazne skrátiť. Jedná sa o jednoduchu aplikáciu, ktorá vám vytvorí odkazy na úvodnej obrazovke. Aplikácia je preložená do 19 jazykov a ponúka rýchle nastavenia pre Wi-fi, Bluetooth, Cellucar, Location a mapy pre telefóny Nokia.053bfac1-df46-451b-9e48-6b8aaeec7b19

Požiadavky na systém: Windows Phone 8 a vyšší, aplikácia je samozrejme zadarmo

api.qrserver.com

 

TIP  WhatsApp zavádza v krajinách Európskej únie vekové obmedzenie. Používať ho budú môcť iba ľudia starší ako 16 rokov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.