Runtastic - osobný tréner vo Vašom smartfóne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Runtastic – osobný tréner vo Vašom smartfóne

Windows aplikácie

Runtastic – osobný tréner vo Vašom smartfóne

V dnešnom článku si predstavíme veľmi kvalitnú aplikáciu na monitorovanie Vašej športovej aktivity – Runtastic. Jedná sa v podstate o sociálnu sieť zameranú na šport, ako je beh, cyklistika, chôdza, turistika, nordic-walking, ale aj vnútorné aktivity ako bežecký pás, squash, joga… Aplikácia zaznamenáva vašu aktivitu pomocou GPS v telefóne, vyhodnocuje rýchlosť, dĺžku, čas, tempo, a po pripojení kompatibilného hrudného pásu aj srdečný pulz. Po skončení aktivity môžete Váš výkon odoslať na servery Runtasticu, kde si jednoducho porovnáte s Vašimi predchádzajúcimi aktivitami, prípadne z výkonmi ostatných členov Runtastic komunity.

Aplikácia je k dispozícií v store zdarma, prípadne PRO verzia za cenu 4,99 Eura.

69a898fb-a915-4778-96fb-0d792e45bd47 83b67aa2-d1a9-4164-af13-b60b989a1174 b522971c-790d-4a72-a7fe-94bba45a5a81 d897f044-760a-4b13-9d40-e926b0cf82c1

Musíme spomenúť aj ďalšie funkcie, ako:

-možnosť manuálneho pridávania aktivít

-LIVE Tracking, sledovanie vašej aktivity na serveroch runtastic naživo (vyžaduje dátové pripojenie)

-rozšírené informácie ako je terén, počasie, teplota, či Váš pocit po aktivite

-história všetkých Vašich aktivít

-živá dlaždica zobrazujúca mesačný súhrn aktivít

-možnosť zdieľať aktivity na Facebooku, Twitteri, alebo Runtastic.com

-zobrazovanie srdečnej aktivity (PRO)

-hlasový tréner (PRO)

-hudobný prehrávač (PRO)

…a mnoho ďalšieho. Aplikácia je pomerne často vylepšovaná a aktualizovaná. Z osobných skúseností Vám ju môžeme len odporučiť najmä na beh, ak začínate pravidelne trénovať, a nechcete ešte investovať do športtesteru. Pridajte si ma na runtastic.com, a porovnajme si vzájomne dosiahnuté výsledky.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.