Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€

Xiaomi Giiker Super Cube_1

Novinky

Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€

Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€

Xiaomi fanúšikov zábavy poteší ďalším zaujímavým kúskom, konkrétne špeciálnou Rubikovou kockou – GiiKER Super Cube, ktorú bude vyrábať spoločnosť Foshan Jike Innovation Technology Co. Ltd..

Xiaomi GiiKER Super Cub, Rubikova kocka od Xiaomi

Táto Rubková kocka je však výnimočná z viacerých uhlov pohľadu. Je totiž „smart“. Pozostáva z viac ako 300 kusov a 6-sového snímača, ktorá monitoruje aktuálny stav kocky.

Xiaomi Giiker Super Cube_4

Zdroj: XiaomiToday.it

To však stále kocku nerobí chytrou, ale možnosť spárovanie so smartfónom už áno. Totiž toto prepojenie umožňuje ďalšie interaktívne možnosti ako sú napríklad rôzny tutoriály, výzvy a podobne. Kocka je kompatibilná s operačným systémom Android 4.4 a vyšším a operačným systémom iOS.

Údajne kocku by dennom trénovaní by ste mali byť schopný poskladať do 30 sekúnd. Zaujímavosťou však je, že vďaka aplikácií môžete sledovať vaše pohyby v reálnom čase a zároveň ich správnosť aj vyhodnocovať. Kocku nabijete pomocou USB vstupu a mala vydržať na jedno nabitie zhruba 30 hodín hrania sa.

Zdroj: Xiaomitoday.it

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.