Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€

Xiaomi Giiker Super Cube_1

Novinky

Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€

Xiaomi prekvapuje chytrou Rubikovou kockou. Stáť bude menej ako 15€

Xiaomi fanúšikov zábavy poteší ďalším zaujímavým kúskom, konkrétne špeciálnou Rubikovou kockou – GiiKER Super Cube, ktorú bude vyrábať spoločnosť Foshan Jike Innovation Technology Co. Ltd..

Xiaomi GiiKER Super Cub, Rubikova kocka od Xiaomi

Táto Rubková kocka je však výnimočná z viacerých uhlov pohľadu. Je totiž „smart“. Pozostáva z viac ako 300 kusov a 6-sového snímača, ktorá monitoruje aktuálny stav kocky.

Xiaomi Giiker Super Cube_4

Zdroj: XiaomiToday.it

To však stále kocku nerobí chytrou, ale možnosť spárovanie so smartfónom už áno. Totiž toto prepojenie umožňuje ďalšie interaktívne možnosti ako sú napríklad rôzny tutoriály, výzvy a podobne. Kocka je kompatibilná s operačným systémom Android 4.4 a vyšším a operačným systémom iOS.

Údajne kocku by dennom trénovaní by ste mali byť schopný poskladať do 30 sekúnd. Zaujímavosťou však je, že vďaka aplikácií môžete sledovať vaše pohyby v reálnom čase a zároveň ich správnosť aj vyhodnocovať. Kocku nabijete pomocou USB vstupu a mala vydržať na jedno nabitie zhruba 30 hodín hrania sa.

Zdroj: Xiaomitoday.it

TIP  YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.