RoomMates Agent | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Novinky

RoomMates Agent

V Windows Phone Store sa objavila nová aplikácia od slovenského vývojára Tibora Borku „RoomMates Agent“, ktorá slúži na vyhľadávanie podnájmu na území celého SR. Momentálne aplikáciu najviac ocenia študenti, ktorým sa začína od budúceho týždňa zimný semester a ešte nemajú vybavené ubytovanie, samozrejme aplikáciu využijú aj iné cieľové skupiny.

Aplikácia slúži na sledovanie inzerátov zo stránky www.roommates.sk. Po vytvorení filtra s požadovanými parametrami sa automaticky vyhľadá a zobrazí posledných 30 vyhovujúcich inzerátov. Zoznam sa dá manuálne aktualizovať, ako aj pripnúť filter na hlavnú obrazovku, čím sa aktivuje automatické sledovanie vyhovujúcich inzerátov. Dlaždica filtra na hlavnej obrazovke sa aktualizuje približne každých 30 minút a v pravom hornom rohu dlaždice sa zobrazí počet nových vyhovujúcich inzerátov. Maximálny počet filtrov je limitovaný na 4. Kliknutím na inzerát v zozname sa zobrazia podrobnosti inzerátu. Ak inzerát obsahuje obrázok, kliknutím na zmenšený obrázok, sa zobrazí na celej strane. Ak inzerát obsahuje telefónne číslo alebo email, tak priamo z aplikácie môžete kontaktovať inzerenta. Inzerát môžete označiť hviezdičkou (obľúbený), taktiež môžete pridávať poznámky k inzerátom. Na hlavnej stránke môžete prepínať medzi filtrami, poľa ktorého sa majú inzeráty zobrazovať, alebo môžete zobraziť všetky, ktoré vyhovujú niektorému z filtrov, alebo zobraziť iba obľúbené.

Zdroj (odkaz na stiahnutie): windowsphone.com

TIP  Apple má ďalší problém! Aktuálne čelí žalobe pre porušenie patentov zadnej kamery na iPhone 8 a iPhone X
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.