RoomMates Agent | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Novinky

RoomMates Agent

V Windows Phone Store sa objavila nová aplikácia od slovenského vývojára Tibora Borku „RoomMates Agent“, ktorá slúži na vyhľadávanie podnájmu na území celého SR. Momentálne aplikáciu najviac ocenia študenti, ktorým sa začína od budúceho týždňa zimný semester a ešte nemajú vybavené ubytovanie, samozrejme aplikáciu využijú aj iné cieľové skupiny.

Aplikácia slúži na sledovanie inzerátov zo stránky www.roommates.sk. Po vytvorení filtra s požadovanými parametrami sa automaticky vyhľadá a zobrazí posledných 30 vyhovujúcich inzerátov. Zoznam sa dá manuálne aktualizovať, ako aj pripnúť filter na hlavnú obrazovku, čím sa aktivuje automatické sledovanie vyhovujúcich inzerátov. Dlaždica filtra na hlavnej obrazovke sa aktualizuje približne každých 30 minút a v pravom hornom rohu dlaždice sa zobrazí počet nových vyhovujúcich inzerátov. Maximálny počet filtrov je limitovaný na 4. Kliknutím na inzerát v zozname sa zobrazia podrobnosti inzerátu. Ak inzerát obsahuje obrázok, kliknutím na zmenšený obrázok, sa zobrazí na celej strane. Ak inzerát obsahuje telefónne číslo alebo email, tak priamo z aplikácie môžete kontaktovať inzerenta. Inzerát môžete označiť hviezdičkou (obľúbený), taktiež môžete pridávať poznámky k inzerátom. Na hlavnej stránke môžete prepínať medzi filtrami, poľa ktorého sa majú inzeráty zobrazovať, alebo môžete zobraziť všetky, ktoré vyhovujú niektorému z filtrov, alebo zobraziť iba obľúbené.

Zdroj (odkaz na stiahnutie): windowsphone.com

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.