Neobdržali ste aktualizáciu odstraňujúcu samovoľné reštarty telefónu? Stiahnite si Microsoft's Stop Restart App | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Neobdržali ste aktualizáciu odstraňujúcu samovoľné reštarty telefónu? Stiahnite si Microsoft’s Stop Restart App

Windows aplikácie

Neobdržali ste aktualizáciu odstraňujúcu samovoľné reštarty telefónu? Stiahnite si Microsoft’s Stop Restart App

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o aktualizácii pre Lumie 930, 730, 830 a 1520, ktorá o odstraňovala kritickú chybu spôsobujúcu samovoľné reštarty spomínaných zariadení. Podľa Microsoftu sa k aktualizácii dostala už väčšina užívateľov, avšak nie úplne všetci, a preto Microsoft v obchode publikoval aplikáciu Microsoft’s Stop Restart App, vďaka ktorej sa daného problému zbavíte.

Popis aplikácie znie:

Microsoft identifikoval problém vo Windows Phone telefónoch, ktorý spôsoboval pravidelné a samovoľné reštarty telefónu. Danú chybu sme už odstránili, avšak viacero telefónov nie je stále pripojených k Microsoft serverom a preto daný problém nebol na viacerých zariadeniach vyriešení.

Táto aplikácia overí či váš telefón získal aktualizáciu. V prípade ak váš telefón nebol opravený, tak aplikácia sa daný problém pokúsi okamžite opraviť.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Microsoft definitívne zruší hudobnú službu Groove Music už o pár týždňov
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.