Renomovaný portál prišiel s informáciami, že prelomový Surface Phone nepríde tak skoro. Ak teda vôbec príde | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Renomovaný portál prišiel s informáciami, že prelomový Surface Phone nepríde tak skoro. Ak teda vôbec príde

Surface Phone David Breyer Twitter

Windows 10

Renomovaný portál prišiel s informáciami, že prelomový Surface Phone nepríde tak skoro. Ak teda vôbec príde

Surface Phone telefón z kuchyne Microsoftu, o ktorom sa posledné týždne písalo vo zvýšenej by na konci dňa nemusel byť vôbec predstavený tak skoro a to aj napriek tomu, že internetom brázdilo viacero termínov jeho predstavenia. S týmito informáciami prišla Mary Jo Foley z internetového magazínu Zdnet.com, ktorá dokonca tvrdí, že projekt Surface Phone bol zrušený.

Hlavným problémom je operačný systém Andromeda OS

Dôvodov prečo Surface Phone nebude tak skoro predstavený je hneď viacero. Avšak tým najvýznamnejším faktorom je, že operačný systém Andromeda OS nebude s veľkou pravdepodobnosťou vraj súčasťou ďalšej veľkej aktualizácie a to z dôvodu, že OS nie je ešte dostatočne pripravený.

Druhým dôvodom je aj to, že Microsoft údajne nevidí dostatočný dopyt po skladateľom zariadení vo veľkosti smartfónu, na ktorý by bolo možné inštalovať len aplikácie stiahnuté priamo z obchodu. Na druhej strane sa objavili špekulácie, že by mohlo byť predstavené obdobné zariadenie väčších rozmerov (pozn. redakcie: predpokladáme, že notebook), ktorý by rozbehal aj klasické aplikácie či hry.

Nuž, či sa tak stane alebo nie ukážu nasledujúce mesiace. V každom prípade ak by sa tieto informácie (údajne) pochádzajúce priamo zo zdrojov Microsoftu potvrdili, tak by sme na „pohrebisku“ zariadení ako Courier, Xbox SmartWatch, Microsoft Band 3, Zune, Nokia McLaren a ďalšie mohli čoskoro vidieť aj mystický Surface Phone.

TIP  Toto sú plné špecifikácie "ľudového" zariadenia Microsoft Surface Go

Zdroj: Zdnet.com, úvodný obrázok: Twitter (David Breyer)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.