Niektorým Insiderom sa zobrazuje aktualizácia Redstone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Niektorým Insiderom sa zobrazuje aktualizácia Redstone

ŠPEKULÁCIE

Niektorým Insiderom sa zobrazuje aktualizácia Redstone

Podľa portálu Winbeta, niektorým používateľom programu Windows Insider sa zobrazuje v nastaveniach aktualizácií update „rs1_release“. Ak je to pravda, mohlo by to znamenať, že Microsoft zamýšľa vypustiť pripravovanú aktualizáciu Redstone pre používateľov Fast ringu v blízkej budúcnosti, čo by korešpondovalo s viacerými špekuláciami, ktoré sa postupne dostávajú do obehu.

© by WinBeta.org

© by WinBeta.org

Aktualizácia Redstone by podľa oficiálnych informácií mohla prísť v priebehu budúceho roka, avšak presný dátum nie je ešte známy.

TIP  Ďalšia vlajková loď od Xiaomi by mohla mať údajne vstavaný skener odtlačkov prstov v displeji. Naznačuje to najnovšie video

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.