Redstone 5 aktualizácia príde „skôr ako by ste čakali“, tento týždeň to však ešte nebude | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Redstone 5 aktualizácia príde „skôr ako by ste čakali“, tento týždeň to však ešte nebude

Novinky

Redstone 5 aktualizácia príde „skôr ako by ste čakali“, tento týždeň to však ešte nebude

Začiatkom týždňa sme vám priniesli informácie týkajúce sa oficiálneho pomenovania Redstone 4 aktualizácie ako aj prehľad najočakávanejších zmien. Nuž, Microsoft pozerá výrazne dopredu. V rámci webcastu Microsoft potvrdil, že intenzívne pracuje na už ďalšej veľkej aktualizácii Redstone 5 ako aj to, že v rámci okruhu Windows Insider – Skip Ahead okruhu príde už čoskoro. Konkrétne povedal, že „príde skôr ako si myslíme“, a doplnil, že tento týždeň to ešte nebude.

Okruh Windows Insider – Skip Ahead je testovací okruh, v rámci ktorého sú dostupné skoré ranné verzie zostavenia Windows 10. Menej skúseným používateľom sa určite neodporúča zapájať sa do tohto okruhu, je totiž vysoko pravdepodobné, že viacero funkcionalít v rámci tohto okruhu je limitovaných alebo nefunkčných.

Zdroj: Twitter

TIP  Microsoft naďalej pracuje na novom Ovládacom centre, ktoré v budúcnosti nahradí Centrum akcií

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.