Redstone 5 aktualizácia príde „skôr ako by ste čakali“, tento týždeň to však ešte nebude | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Redstone 5 aktualizácia príde „skôr ako by ste čakali“, tento týždeň to však ešte nebude

Novinky

Redstone 5 aktualizácia príde „skôr ako by ste čakali“, tento týždeň to však ešte nebude

Začiatkom týždňa sme vám priniesli informácie týkajúce sa oficiálneho pomenovania Redstone 4 aktualizácie ako aj prehľad najočakávanejších zmien. Nuž, Microsoft pozerá výrazne dopredu. V rámci webcastu Microsoft potvrdil, že intenzívne pracuje na už ďalšej veľkej aktualizácii Redstone 5 ako aj to, že v rámci okruhu Windows Insider – Skip Ahead okruhu príde už čoskoro. Konkrétne povedal, že „príde skôr ako si myslíme“, a doplnil, že tento týždeň to ešte nebude.

Okruh Windows Insider – Skip Ahead je testovací okruh, v rámci ktorého sú dostupné skoré ranné verzie zostavenia Windows 10. Menej skúseným používateľom sa určite neodporúča zapájať sa do tohto okruhu, je totiž vysoko pravdepodobné, že viacero funkcionalít v rámci tohto okruhu je limitovaných alebo nefunkčných.

Zdroj: Twitter

TIP  Vývoj aktualizácie Redstone 6 pre Windows 10 je v plnom prúde. Čoskoro sa dostane aj medzi Insiderov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.