Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou priamo z EÚ skladu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou priamo z EÚ skladu

recenzia Xiaomi Mijia 4K kamera

Novinky

Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou priamo z EÚ skladu

Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou priamo z EÚ skladu

O kvalite výrobkov Xiaomi nemusíme dlho diskutovať. Vďaka stále rozširujúcemu sa sortimentu ako aj narastajúcej popularite ich produktov si budujú cestu na vrchol a o to viac nás teší, že ich produkty sú dostupné aj v našich regiónoch. Nedávno sme vás informovali o akciovej ponuke na Xiaomi Drona so 4K rozlíšením a dnes sme si pre vás pripravili zase akčnú kameru, ktorá má jasný cieľ – poraziť kamery značky GoPro a veru nemá od toho ďaleko pri tejto cenovej politike.

Xiaomi Mijia Camera 4K nájdeš v akciovej cene tu

Kamera Xiaomi Mijia je aktuálne dostupná v akciovej cene za niečo málo pod 110€ a ponúka toho skutočne veľa. Hlavnými atribútmi tejto kamery je podporované 4K rozlíšenie pri 30 fps, teda 30 obrázkov za sekundu.  O kvalitu záberu sa pritom stará šošovka od známeho výrobcu Sony – IMX317. Kamere pritom nechýbajú  ani technológie ako sú napríklad automatické zaostrovanie, anti-shake a ďalšie.

Zdroj: GearBest.com

Podporované sú pritom aj nižšie rozlíšenia, napríklad 2.5K pri 30 fps, FULL HD rozlíšenie pri 100 fps a 720p HD až pri 200 fps. Zorné pole šošovky je až 145 stupňov a clona f/2.8. Poteší aj podpora RAW formátu, a ako bonus táto kamera prichádza so 6-osovou elektronickou stabilizáciou. Zariadenie podporuje SD karty do veľkosti 64GB.

Nechýba ani displej

Zaujímavosťou touto zariadenia je aj to, že ponúka displej s rozlíšením 960 x 480 bodov, s ktorým si môžete fotografie ako aj videá pozrieť ešte predtým ako ich nahráte do PC.

Zdroj: GearBest.com

Xiaomi Mijia Kamera ponúka batériu o kapacite 1450mAh, ktorá sľubuje zhruba 2 hodiny nepretržitého pracovného času, resp. 4 hodiny v režime stand-by.

TIP  Smartfón s FULL HD displejom, 3GB RAM a kovovým telom za menej ako 80€? Áno aj to sa dá!

Nezabudnite využiť dopravu EU Express alebo objednať priamo z EÚ skladu

Nezabudnite na to, že máte možnosť využiť za pár € aj dopravu „EU Express“, vďaka ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je napríklad doplácanie CLA či DPH (e-shop tieto poplatky zaplatí za Vás) prípadne ju môžete objednať aj priamo z EÚ skladu.

Xiaomi Mijia camera zlavovy kupon

Zdroj: vlastný (GB)

Xiaomi Mijia Camera 4K nájdeš v akciovej cene tu

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (Redskull)

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.