Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou priamo z EÚ skladu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou priamo z EÚ skladu

recenzia Xiaomi Mijia 4K kamera

Novinky

Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou priamo z EÚ skladu

Xiaomi Mijia Kamera s 4K rozlíšením je aktuálne dostupná s lákavou cenovkou priamo z EÚ skladu

O kvalite výrobkov Xiaomi nemusíme dlho diskutovať. Vďaka stále rozširujúcemu sa sortimentu ako aj narastajúcej popularite ich produktov si budujú cestu na vrchol a o to viac nás teší, že ich produkty sú dostupné aj v našich regiónoch. Nedávno sme vás informovali o akciovej ponuke na Xiaomi Drona so 4K rozlíšením a dnes sme si pre vás pripravili zase akčnú kameru, ktorá má jasný cieľ – poraziť kamery značky GoPro a veru nemá od toho ďaleko pri tejto cenovej politike.

Xiaomi Mijia Camera 4K nájdeš v akciovej cene tu

Kamera Xiaomi Mijia je aktuálne dostupná v akciovej cene za niečo málo pod 110€ a ponúka toho skutočne veľa. Hlavnými atribútmi tejto kamery je podporované 4K rozlíšenie pri 30 fps, teda 30 obrázkov za sekundu.  O kvalitu záberu sa pritom stará šošovka od známeho výrobcu Sony – IMX317. Kamere pritom nechýbajú  ani technológie ako sú napríklad automatické zaostrovanie, anti-shake a ďalšie.

Zdroj: GearBest.com

Podporované sú pritom aj nižšie rozlíšenia, napríklad 2.5K pri 30 fps, FULL HD rozlíšenie pri 100 fps a 720p HD až pri 200 fps. Zorné pole šošovky je až 145 stupňov a clona f/2.8. Poteší aj podpora RAW formátu, a ako bonus táto kamera prichádza so 6-osovou elektronickou stabilizáciou. Zariadenie podporuje SD karty do veľkosti 64GB.

Nechýba ani displej

Zaujímavosťou touto zariadenia je aj to, že ponúka displej s rozlíšením 960 x 480 bodov, s ktorým si môžete fotografie ako aj videá pozrieť ešte predtým ako ich nahráte do PC.

Zdroj: GearBest.com

Xiaomi Mijia Kamera ponúka batériu o kapacite 1450mAh, ktorá sľubuje zhruba 2 hodiny nepretržitého pracovného času, resp. 4 hodiny v režime stand-by.

TIP  Xiaomi Mi 6X oficiálne predstavený! Cenovo bude začínať na úrovni 209€. Ponúkne parametre, ktoré by sme u konkurencií len ťažko hľadali

Nezabudnite využiť dopravu EU Express alebo objednať priamo z EÚ skladu

Nezabudnite na to, že máte možnosť využiť za pár € aj dopravu „EU Express“, vďaka ktorej sa vyhnete dodatočným poplatkom ako je napríklad doplácanie CLA či DPH (e-shop tieto poplatky zaplatí za Vás) prípadne ju môžete objednať aj priamo z EÚ skladu.

Xiaomi Mijia camera zlavovy kupon

Zdroj: vlastný (GB)

Xiaomi Mijia Camera 4K nájdeš v akciovej cene tu

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (Redskull)

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.