Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne

mi Xiaomi Air 12_ uvodny

TIP REDAKCIE

Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne

Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne

Rozmýšľate o novom a prémiovom notebooku z kuchyne spoločnosti Xiaomi? Tak teraz je práve ta najvhodnejšia chvíľa.

Internetový portál GearBest.com ponúka notebook Xiaomi Air 12 priamo z EÚ skladu. Čerešničkou na torte je však to, že prostredníctvom kupónu „GB4thGW532“ je dostupný s lákavou cenovkou pričom spolu s poštovným (EU Express) vás bude stáť menej ako 444€. Doma ho už tak môžete mať do 5 pracovných dní.

Notebook Mi Xiaomi Air 12.5 v EÚ sklade nájdeš tu

Xiaomi Air 12, notebook ktorý nie len dobré vyzerá

Dominatou tohto notebooku je jeho displej, ktorý pri veľkosti 12.5“ ponúka rozlíšenie až vo FULL HD kvalite spolu s podporou technológie IPS. Inými slovami o ostrosť a kvalitné podanie farieb sa nemusíte báť.

mi notebook Xiaomi Air 12_text

Zdroj: Youtube (PhoneDog)

Notebook Xiaomi Air 12. ponúka čreva v podobe procesora Intel Core m3-6Y30 Dual Core s pracovnou frekvenciou až do 2.2GHz. Sekunduje mu 4GB operačnej pamäte typu DDR3 spolu s 128GB SDD diskom. Nechýba mu ani stále populárnejší vstup USB Type – C, USB 3.0 port, HDMI či veľkokapacitná batéria (5000mAh), ktorá sľubuje zhruba 9,5 hodiny práce alebo 6 hodín prehrávania videí či reproduktory s podporou technológie Dolby Audio Premium Surround Sound. Mimochodom, celé telo tohto notebooku je vyhotovené z prémiového kovu.

Notebook nájdete na odkaze nižšie. Ak vás táto ponuka zaujala tak sa nezabudnite poponáhľať, kupónová cena je totiž limitovaná v rámci EÚ trhu len na 30 kusov preto vám odporúčame dlho neváhať. PS: kupón „GB4thGW532“, s ktorým môžete ušetriť desiatky EUR aktivujete v košíku.

TIP  Smartfón s FULL HD displejom, 3GB RAM a kovovým telom za menej ako 80€? Áno aj to sa dá!
mi notebook Xiaomi Air 12 kuponova cena

Zdroj: vlastný

Notebook Mi Xiaomi Air 12.5 v EÚ sklade nájdeš tu

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.