Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne

mi Xiaomi Air 12_ uvodny

TIP REDAKCIE

Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne

Notebook Xiaomi Air 12 je konečne dostupný aj v EÚ sklade za cenu lepšiu ako majú v samotnej Číne

Rozmýšľate o novom a prémiovom notebooku z kuchyne spoločnosti Xiaomi? Tak teraz je práve ta najvhodnejšia chvíľa.

Internetový portál GearBest.com ponúka notebook Xiaomi Air 12 priamo z EÚ skladu. Čerešničkou na torte je však to, že prostredníctvom kupónu „GB4thGW532“ je dostupný s lákavou cenovkou pričom spolu s poštovným (EU Express) vás bude stáť menej ako 444€. Doma ho už tak môžete mať do 5 pracovných dní.

Notebook Mi Xiaomi Air 12.5 v EÚ sklade nájdeš tu

Xiaomi Air 12, notebook ktorý nie len dobré vyzerá

Dominatou tohto notebooku je jeho displej, ktorý pri veľkosti 12.5“ ponúka rozlíšenie až vo FULL HD kvalite spolu s podporou technológie IPS. Inými slovami o ostrosť a kvalitné podanie farieb sa nemusíte báť.

mi notebook Xiaomi Air 12_text

Zdroj: Youtube (PhoneDog)

Notebook Xiaomi Air 12. ponúka čreva v podobe procesora Intel Core m3-6Y30 Dual Core s pracovnou frekvenciou až do 2.2GHz. Sekunduje mu 4GB operačnej pamäte typu DDR3 spolu s 128GB SDD diskom. Nechýba mu ani stále populárnejší vstup USB Type – C, USB 3.0 port, HDMI či veľkokapacitná batéria (5000mAh), ktorá sľubuje zhruba 9,5 hodiny práce alebo 6 hodín prehrávania videí či reproduktory s podporou technológie Dolby Audio Premium Surround Sound. Mimochodom, celé telo tohto notebooku je vyhotovené z prémiového kovu.

Notebook nájdete na odkaze nižšie. Ak vás táto ponuka zaujala tak sa nezabudnite poponáhľať, kupónová cena je totiž limitovaná v rámci EÚ trhu len na 30 kusov preto vám odporúčame dlho neváhať. PS: kupón „GB4thGW532“, s ktorým môžete ušetriť desiatky EUR aktivujete v košíku.

mi notebook Xiaomi Air 12 kuponova cena

Zdroj: vlastný

Notebook Mi Xiaomi Air 12.5 v EÚ sklade nájdeš tu

TIP  Bezrámčekový smartfón Vernee Mix 2 kúpiš vďaka exkluzívnemu kupónu s najnižšou cenou na slovenskom ako aj českom trhu z oficiálnej distribúcie

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.