S exkluzívnym kupónom môžeš mať svojho prvého mini drona už za menej ako 13€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

S exkluzívnym kupónom môžeš mať svojho prvého mini drona už za menej ako 13€

JJRC H36 Tiny Drone

Drony

S exkluzívnym kupónom môžeš mať svojho prvého mini drona už za menej ako 13€

S exkluzívnym kupónom môžeš mať svojho prvého mini drona už za menej ako 13€

JJRC H36 je fantastický dron, ktorý radíme do kategórie takzvaných Mini dronov. Aj napriek miniatúrnym rozmerom a veľmi nízkej cene, dron ponúka zaujímavé prvky, aké je hlavne vidieť u výrazne drahších dronoch.

Tento zábavný dron môžeš kúpiť za najnižšiu cenu na trhu s kupónom “SK6707” na tomto odkaze

Dron JJRC H36 zaujme miniatúrnom konštrukciou a jedinečným dizajnom. Zaujímavý dizajn v tvare ufa s 4-vrtuľovým pohonom ponúka vynikajúcu účinnosť pre čo najlepší letový zážitok. Telo je navyše vybavené 6-osovou gyro stabilizáciou, ktorá umožňuje s dronom lietať hladučko ako po masle.

JJRC H36

Produktová fotografia

Samotný dron je vybavený LED kontrolkou, vďaka čomu ho je možné veľmi ľahko vidieť aj v noci či pri lietaní za slabšieho svetla. Samotný dron sa navyše ovláda prostredníctvom 2,4 GHz technológie, ktorá zaručí bezproblémový chod a ochranu voči akémukoľvek nepríjemnému rušeniu. Model JJRC H36 ponúka chrániče, vďaka ktorým si s dronom neublížiš a rovnako tak ani nezničíš gadgety v miestnosti.

Dron JJRC H36 ponúka skvelé ovládanie a veľkú zábavu

Model JJRC H36 ponúka veľmi jednoduché a presné ovládanie. Samotný dron je navyše vhodný aj na vonkajšie použitie, kde je samozrejme nutné prihliadať aj na počasie a poveternostné podmienky. Poteší prítomnosť funkcie, po ktorej aktivovaní bude dron hľadať cestu späť. No a pre nadšencov technológie dron ponúka možnosť ovládania prostredníctvom rôznych gest.

Pod kapotou nájdeme výkonnú 150 mAh batériu, ktorá ponúka dĺžku letu až po dobu 5 minúť. Batérie sa navyše nabije za menej ako hodinu, čo je určite veľmi pozitívna informácia. Vďaka 2,4 GHz technológii je možné dron ovládať až do vzdialenosti 30 metrov.

TIP  Športový Xiaomi batoh môžeš momentálne získať za neuveriteľných 7,50 eur! Využi exkluzívny kupón čo najskôr
JJRC H36

Produktová fotografia

Ak Ťa dron JJRC H36 zaujal a hľadáš niečo vo veľmi kompaktných rozmeroch a za veľmi prijateľnú cenu, tak tento gadget je pre teba ako stvorený. Dron JJRC H36 je totiž dostupný pri použití zľavového kupónu iba za 12,49 €, takže s kupónom SK6707 vieš ušetriť viac ako 10 €. Jedná sa o jeden z najlepších dronov v pomere ceny a výkonu, ktorý si dnes môžeš kúpiť.

Tento zábavný dron môžeš kúpiť za najnižšiu cenu na trhu s kupónom “SK6707” na tomto odkaze

Zdroj: TS, úvodný obrázok: Youtube (Geeky Stuff)

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Drony

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.