Rádiový signál z mobilov nemá byť pre človeka škodlivý | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Rádiový signál z mobilov nemá byť pre človeka škodlivý

Novinky

Rádiový signál z mobilov nemá byť pre človeka škodlivý

Najnovšia štúdia, ktorá skúmala vplyv rádiového signálu z mobilných telefónov tvrdí, že signál, ktorý vyžarujú mobilné zariadenia nemajú vplyv na ľudský organizmus. Došli na to výskumníci z Veľkej Británie, ktorí rádiový signál skúmajú viac ako 11 rokov. Rozsiahly dokument, ktorý bol zverejnený vysvetľuje, že výskumníci nenašli žiadne dôkazy, ktoré by potvrdzovali obavy viacerých používateľov mobilných telefónov.

IMG_0285-550x412

V bezpečí by mali byť údajne aj naše citlivejšie partie, ktoré sú najviac vystavené tomuto žiareniu. Treba však upozorniť, že ani táto štúdia nepovažuje svoje výsledky za definitívne a odporúča v tejto oblasti ďalší výskum.

Je podľa vášho názoru tento signál pre ľudský organizmus škodlivý?

Zdroj:
mojandroid.sk

TIP  Nová aktualizácia aplikácie Fotografie je dostupná pre všetkých používateľov, prináša Story Remix a inteligentné vyhľadávanie
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.