WTP 10136 priniesol novú funkcionalitu "Quick shot"
Connect with us

VIDEO: Quick shot je nová funkcia, vďaka ktorej budete môcť ovládať tabletofón jednou rukou

Novinky

VIDEO: Quick shot je nová funkcia, vďaka ktorej budete môcť ovládať tabletofón jednou rukou

Predvčerajšia aktualizácia Windowsu 10 TP 10136, ktora je dostupná cez aplikáciu Insider priniesla veľmi užitočnú funkcionalitu, ktorú využijú hlavne majiteľa mobilných zariadení, ktoré  majú o niečo väčší rozmer (5″ a viac palcov). Konkrétne sa jedná o možnosť „posunutia“ obrazovky z vrchnej časti displeja nižšie, prostredníctvom podržania tlačidla Štart (ikonky Windowsu). Vďaka čomu, sa dostanete bližšie k ovládacím prvkom umiestnených v hornej časti displeja, bez toho aby ste museli použiť aj druhú ruku.

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.