PUBG Mobile si zahráte už aj na PC. Tu je odkaz na stiahnutie PC verzie tejto hry, dostupná je zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

PUBG Mobile si zahráte už aj na PC. Tu je odkaz na stiahnutie PC verzie tejto hry, dostupná je zadarmo

PUBG Mobile na PC zadarmo

PC hry

PUBG Mobile si zahráte už aj na PC. Tu je odkaz na stiahnutie PC verzie tejto hry, dostupná je zadarmo

PlayerUnknown’s Battlegrounds alebo v skrátenej forme PUBG je jedna z najpopulárnejších hier súčasnosti. Aktuálne ju každý deň zapne viac ako 2,5 milióna hráčov a pritom hra je stále v aktívnom vývoji.

Aktuálne tento fenomén dnešnej doby, ktorému neprepadli len mladšie, ale aj staršie ročníky je dostupný na viacerých platformách, vrátane mobilnej.

PUBG Mobile si zahráte už aj na PC

Najnovšie sa mobilná verzia tejto hry dostala na počítače. Dostupná je zadarmo a stiahnuť ju môžete priamo zo zdrojového odkazu. Pričom ak si stiahnete mobilnú verziu hry tak nejasajte, že ovládnete server s „mobilnými“ hráčmi. Algoritmus vás totiž priradí na server kde nájdeme hráčov, ktorí hru hrajú na počítačoch. Po stiahnutí klienta sa vám hra automaticky stiahne do počítača.

PUBG Mobile na PC

Zdroj: vlastný

Mimochodom, vedeli ste, že za hrou nestojí žiadne veľké herné štúdio, ale „len“ nadšenec Brendan Green, ktorý pôvodne pracoval na módoch pre českú ARM 3 a DayZ?

Nuž, neostáva nám nič iné ako len vám zaželať hodiny zábavy pri tejto návykovej hre.

Zdroj: dled6.qq.com via sector.sk, obrázky: vlastné

TIP  Tak tomuto sa povie masaker! Vývojár priniesol nový GTA V Hulk Mod. Ponúka špeciálne útoky, lozenie po stenách, super silu a mnoho ďalšieho

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.