PUBG Mobile si zahráte už aj na PC. Tu je odkaz na stiahnutie PC verzie tejto hry, dostupná je zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

PUBG Mobile si zahráte už aj na PC. Tu je odkaz na stiahnutie PC verzie tejto hry, dostupná je zadarmo

PUBG Mobile na PC zadarmo

PC hry

PUBG Mobile si zahráte už aj na PC. Tu je odkaz na stiahnutie PC verzie tejto hry, dostupná je zadarmo

PlayerUnknown’s Battlegrounds alebo v skrátenej forme PUBG je jedna z najpopulárnejších hier súčasnosti. Aktuálne ju každý deň zapne viac ako 2,5 milióna hráčov a pritom hra je stále v aktívnom vývoji.

Aktuálne tento fenomén dnešnej doby, ktorému neprepadli len mladšie, ale aj staršie ročníky je dostupný na viacerých platformách, vrátane mobilnej.

PUBG Mobile si zahráte už aj na PC

Najnovšie sa mobilná verzia tejto hry dostala na počítače. Dostupná je zadarmo a stiahnuť ju môžete priamo zo zdrojového odkazu. Pričom ak si stiahnete mobilnú verziu hry tak nejasajte, že ovládnete server s „mobilnými“ hráčmi. Algoritmus vás totiž priradí na server kde nájdeme hráčov, ktorí hru hrajú na počítačoch. Po stiahnutí klienta sa vám hra automaticky stiahne do počítača.

PUBG Mobile na PC

Zdroj: vlastný

Mimochodom, vedeli ste, že za hrou nestojí žiadne veľké herné štúdio, ale „len“ nadšenec Brendan Green, ktorý pôvodne pracoval na módoch pre českú ARM 3 a DayZ?

Nuž, neostáva nám nič iné ako len vám zaželať hodiny zábavy pri tejto návykovej hre.

Zdroj: dled6.qq.com via sector.sk, obrázky: vlastné

TIP  Tieto hry očakávame v lete 2018, máme sa na čo tešiť?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.