Prvý skutočne bezrámčekový smartfón Vivo Apex sa začne predávať už o niekoľko dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prvý skutočne bezrámčekový smartfón Vivo Apex sa začne predávať už o niekoľko dní

Vivo Apex prvy smartfon s displejom pokryvajucim celu prednu stranu

TECH

Prvý skutočne bezrámčekový smartfón Vivo Apex sa začne predávať už o niekoľko dní

Keď sa vrátime niekoľko týždňov dozadu na udalosť MWC 2018 tak mnohých zaujala spoločnosť Vivo, ktorá predstavila počas tohto eventu prvý smartfón, ktorého predná strana je celá pokrytá displejom. Smartfón ponúka viacero doteraz nevídaných funkcionalít ako je napríklad vysúvacia predná kamera či skener odtlačkov prstov implementovaný priamo v displeji zariadenia.

Spoločnosť doteraz neprezradila kedy sa zariadenia dostane oficiálne na trh, ale mohli by sme byť svedkami viacerých testov tohto zariadenia. Jeden z posledných testov si môžete pozrieť napríklad v tomto článku.

S prvými informáciami o dostupnosti zatiadenia prišiel známy používal Ice Universe na sociálnej sieti Twitter, ktorý tvrdí, že zariadenie by malo byť dostupné už v priebehu budúceho mesiaca.

Následne sa dostala do obehu informácia o tom, že zariadenie Vivo Apex sa do predaja dostane 12. júna.

Vivo apex prvy smartfon s bezramcekovym displejom

Zdroj: Vivo

Dostupnosť zariadenia je spájaná spolu s futbalovými majstrovstvami sveta kde spoločnosť Vivo má zjavne podľa videa nižšie veľké marketingové plány.

Zdroj: Twitter (Ice Universe), MSP

TIP  Spoločnosť Oppo predstavila revolučný smartfón. V Číne vyrastá silná konkurencia pre dnešných technologických gigantov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.