Prvý pohľad na nový Xbox Avatar Editor | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prvý pohľad na nový Xbox Avatar Editor

Novinky

Prvý pohľad na nový Xbox Avatar Editor

Prvý pohľad na nový Xbox Avatar Editor

Microsoft už dlhšiu dobu pracuje na nových Xbox avataroch. Dočkať by sme sa ich mali v aktualizácii Fall Creators Update pre Xbox One, no pokiaľ ste používateľom v Xbox Alpha Ringu, môžete si všimnúť novú aplikáciu Xbox Avatar Editor, ktorá sa nachádza vo vašom Xboxe.

Na stránke Windowscentral sa objavili prvé fotky z nového Xbox Avatar Editora. Aplikácia je ale v Xboxe zatiaľ nedostupná, ale redaktorom sa aplikáciu podarilo spustiť na Windows 10 počítači, keďže sa jedná o UWP aplikáciu, kompatibilnú so všetkými Windows 10 zariadeniami.

Zdroj: windowscentral.com

Aj keď sa jedná o veľmi čerstvé a skoré vydanie tejto aplikácie, je nabitá rôznymi funkciami, možnosťami farieb alebo možnosťami rôznych nálad avatara. Xbox Avatar Editor sa dosť podobá na staršiu verziu tejto aplikácie, no spolu s novými funkciami prináša prvky Fluent Designu. Týchto prvkov sa v appke zatiaľ nenachádza mnoho, no spolu s Fall Creators Aplikáciou sa predpokladá pridanie ďalších prvkov.

Nová aplikácia neurčuje pravidlá vo výzore avatarov, takže je možné urobiť svoju postavičku tehotnú, vysokú či nízku, s protézou, okuliarmi alebo z nej môžete spraviť zombie alebo rôzne fantastické postavičky, keďže aj na farbu pokožky môžete použiť hocijakú farbu. Farebná škála nieje len nekonečná ale je aj inteligentná. Naposledy použité farby sa automaticky ukladajú, aby ste pri bližšom upravovaní nemuseli znovu hľadať špecifický odtieň vybranej farby.

Zdroj: windowscentral.com

Ďalším vylepšením sú aj nálady avatarov. Doteraz, ste u svojich avatarov mohli používať len tie základné nálady, ktoré Vám ponúkala aplikácia. Nálady postavičiek môžete kedykoľvek meniť, pre lepšie vystihnutie Vašej nálady. Samozrejme, aplikácia bude ponúkať oveľa väčší výber nálad, ktoré budete môcť upravovať.

TIP  Facebook zavádza obrovské množstvo nových reklám. Týkajú sa všetkých požívateľov!

Máte už svojho avatara, vytvoreného ešte v Xbox 360 avatar systéme? Nebojte sa. Aplikácia ponúka prenesenie Vašej postavičky a zakúpeného inventára cez Xbox Live priamo do novej verzie aplikácie. Pre prenesenie Vášho inventára si budete môcť onedlho stiahnuť aplikáciu s názvom Xbox Original Avatar.

Zdroj: windowscentral.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.