Prvé odhady ceny skladateľného smartfónu od Samsungu hovoria, že to nebude lacný špás. Toľkoto by mal stáť! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prvé odhady ceny skladateľného smartfónu od Samsungu hovoria, že to nebude lacný špás. Toľkoto by mal stáť!

ŠPEKULÁCIE

Prvé odhady ceny skladateľného smartfónu od Samsungu hovoria, že to nebude lacný špás. Toľkoto by mal stáť!

Keď sa povie skladateľný smartfón tak mnohých určite napadne, že to nebude lacný špás. Nuž, treba im dať za pravdu.

Najnovšie kórejsky magazín Korean Times prišiel s informáciami, ktoré hovoria o cene očakávaného smartfónu s ohýbateľným displejom. Cenovo prečnie všetky súčasné vlajkové lode tých najväčších výrobcov smartfónov. Podľa odhadov by jeho cena mala dosahovať skoro 2000 $. Cena bude tak výrazne vyššia ako pri smartfóne ZTE Axom M s dvomi displejmi, ktorý bol predstavený relatívne nedávno.

V reporte sa ďalej píše, že zariadenie by mohlo prísť začiatkom budúceho roka. Smartfón by mal ponúknuť 2 displeje, ktoré by malo byť možné rozložiť z 4,3“ zariadenia na 7,3“ tablet.

skladatelny smartfon samsung

Zdroj: xda-developers.com

Údajne Samsung plánuje predávať len obmedzený počet týchto zariadení. Konkrétne hovoríme o čísle, ktoré sa pohybuje od 500000 kusov až po 2 milióny.

Viete si predstaviť vyžutie zariadenia s rozkladateľným displejom v praxi? Dajte nám vedieť v komentároch na našej Facebook stránke.

Zdroj: Korean Times via XDA-Dev, úvodný obrázok: Zdroj: Youtube (TechConfigurations)

TIP  Microsoft si nechal patentovať bezdotykové ovládanie obrazovky. Bude súčasťou ďalších Surface zariadení?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.