Prvá reálna hands-on fotografia Nokie 7 Plus odhaľuje toho viac ako sa na prvý pohľad môže zdať | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prvá reálna hands-on fotografia Nokie 7 Plus odhaľuje toho viac ako sa na prvý pohľad môže zdať

Novinky

Prvá reálna hands-on fotografia Nokie 7 Plus odhaľuje toho viac ako sa na prvý pohľad môže zdať

Prvá reálna hands-on fotografia Nokie 7 Plus odhaľuje toho viac ako sa na prvý pohľad môže zdať

Spoločnosť HMD netreba nikomu špeciálne predstavovať. Za posledný rok sa jej totiž podarilo vrátiť značku Nokia späť na mapu veľkých hráčov  v segmente smartfónov. Dočkali sme sa viacerých podarených smartfónov. Jedným z nich bola aj vlajková loď Nokia 8, ktorá však nepatrí medzi dizajnové skvosty. To by sa však všetko mohlo čoskoro zmeniť s novým smartfónom Nokia 7 Plus.

Toto je prvá reálna fotografia Nokie 7 Plus

Internetový portál NPU prišiel s unikátnou fotografiou, ktorá odhaľuje smartfón Nokia 7 Plus v plnej kráse. Ako môžete vidieť na obrázku nižšie tak pravdepodobne sa pozeráme na 6“ displej s pomerom strán 18:9. Displej by podľa doteraz známych informácií mal disponovať  FULL HD+ rozlíšením a 16MP šošovkou. V útrobách zariadenia by sa mal nachádzať procesor Snapdragon 660 spolu so 4GB RAM.

Zdroj: NPU

Uniknutá fotografia nám pritom dáva celkom dobrú predstavivosť ako by smartfón mal vo finále vyzerať. Tešiť sa tak môžeme na takmer bez rámčekovú prednú stranu, ktorá bude viac menej celá pokrytá displejom. Známy leaker Evan Blass si dokonca myslí, že Nokia 7 bude aktuálne hlavným ťahúňom spoločnosti HMD. Domnieva sa totiž, že očakávaná vlajková loď Nokia 9 svetlo sveta tak skoro neuzrie. Nokia 7 Plus by mohla byť oficiálne predstavená už na MWC 2018 v marci tohto roka.

Zdroj: NPU, Evan Blass

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.