Prvá inteligentná TV od Xiaomi Mi 4A je dostupná aj pre náš trh | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prvá inteligentná TV od Xiaomi Mi 4A je dostupná aj pre náš trh

Novinky

Prvá inteligentná TV od Xiaomi Mi 4A je dostupná aj pre náš trh

Prvá inteligentná TV od Xiaomi Mi 4A je dostupná aj pre náš trh

Xiaomi už nie je dlho len výrobcom smartfónov či gadgetov, ale dlhodobo prináša aj ďalšie zaujímavé produkty. Tým najnovším kúskom, ktorý je možné si objednať s dodaním aj do našich končín je Xiaomi Mi TV 4A a to bez DPH a CLA (potrebné je zvoliť dopravu cez EU Express).

Prináša skvelý obraz  a uhlopriečku 32“

Dominantou tejto TV je samozrejme obrazovka, ktorá dosahuje veľkosť 32“ a rozlíšenie 1366 x 768 bodov, poteší aj frekvencia 60Hz. Obrazovka je pritom zabalená do čierneho tela s váhou pod 4kg, čo znamená, že si ju je možné umiestniť aj na stenu bez väčších ťažkostí. Mimochodom, nechýba ani technológia redukcie dynamického šumu či 12-bitové spracovanie farieb. Celkom slušné, čo poviete?

Zdroj: Xiaomi

Prečo smart TV?

Prívlastok smart táto televízia nezískala len vďaka „črevám“ v podobe grafického akcelerátora Mali-450, dvojica 5W reproduktorov, procesoru Amlogic 962-SX s štyrmi jadrami Cortex-A53 pracujúcich na frekvencií 1.5GHz, ktorému sekunduje 1GB RAM a 4GB úložného priestoru, ale hlavne rozhraniu MIUI TV, ktoré je asi hlavným lákadlom. Dokáže totiž toho mnoho, napríklad prostredníctvom WiFi pripojiť sa k PC. Poteší aj špeciálna funkcia, ktorá dokáže znížiť vyčerpanie očí.  

Zdroj: Xiaomi

 

Využite dopravu EU Express a vyhnite sa CLU a DPH

Nezabudnite využiť dopravu cez EU Express kde za pár šupek sa viete vyhnúť plateniu DPH či CLA. E-shop totiž deklaruje, že všetko vybaví z vás. 

TIP  Tento raketový smartfón od Xiaomi je teraz dostupný za najnižšiu cenu na trhu. Nepremeškaj túto skvelú ponuku!

Svoju inteligentnú Xiaomi TV nájdeš tu

 

Zdroj: článok vznikol na základe spolupráce s e-shopom GearBest.com

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.