VIDEO | Konvertácia hier a aplikácií z iOS a Android na Windows do 5 minút? Nie je problém | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

VIDEO | Konvertácia hier a aplikácií z iOS a Android na Windows do 5 minút? Nie je problém

Novinky

VIDEO | Konvertácia hier a aplikácií z iOS a Android na Windows do 5 minút? Nie je problém

David Burela, jeden z vývojárov vytvoril krátke niekoľko minútové video, v ktorom zachytil konvertáciu iOS hry do kódu, ktorý je kompatibilný s vývojovým jazykom Windowsu a to všetko prostredníctvom vývojárskeho nástroja „Project Islandwood“. Celý tento proces pritom netrval dlhšie ako päť minút a pozrieť si ho môžete na videu priloženom nižšie.

Čo na to poviete, celkom šikovné, že? Pevne veríme, že vo Windows Store sa čoskoro objavia desiatky nových titulov, ktoré sú známe z konkurenčného prostredia iOS. Akú hru či aplikáciu by ste uvítali vy medzi prvými?

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.