Prinesie aktualizácia Redstone tlačítko fotoaparátu na uzamknutej obrazovke? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prinesie aktualizácia Redstone tlačítko fotoaparátu na uzamknutej obrazovke?

Novinky

Prinesie aktualizácia Redstone tlačítko fotoaparátu na uzamknutej obrazovke?

Na internete sa objavil screenshot, podľa ktorého by sme sa mohli dočkať na uzamykacej obrazovke tlačítka fotoaparátu, o ktorom sa hovorí v spojitosti s aktualizáciou Redstone. Samozrejme, že táto novinka by sa mala ešte predtým objaviť aj vo vývojárskych buildoch a údajne by mohla prísť už v tom najbližšom, budúci týždeň.

camerabuttonlock

© winbeta.org

Sami sme zvedaví či Microsoft na skutočne pracuje na tlačidle fotoaparátu na uzamykacej obrazovke a vzhľadom na to, že už dlhšiu dobu od roku 2013 viacero vtedajších členov programu Windows Insider toto tlačidlo požadovalo tak je možné, že uniknuté informácie sú založené na pravde.

Uvítali by ste aj vy tlačidlo fotoaparátu na uzamykacej obrazovke?

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.