Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!

Prieskumník súborov

Novinky

Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!

Spoločnosť Microsoft s aktualizáciou Windows 10 Anniversary, si pre používateľov operačného systému Windows 10, pripravila veľkú novinku. Microsoft sa totiž rozhodol pridať tmavú tému do Windowsu, ktorá dokonca ovplyvní kombináciu farieb aj u Prieskumník súborov, ktorý používame na svojom počítači pravdepodobne deň aj noc.

Prieskumník súborov je dôležitou súčasťou systému Windows, pretože práve cez neho hľadáme súbory uložené v našom počítači. Či sa už teda chceme dostať do dokumentov, do stiahnutých súborov alebo dnes už do menej používaného Céčka či Déčka, vždy si otvoríme Prieskumník súborov. Ten by v novej aktualizácii mohol získať nové farby. Prieskumník súborov bude v kombinácii s tmavou témou určite dobrým krokom zo strany Microsoftu, keďže mnoho používateľov uvíta možnosť zvolenia si čo najviac vyhovujúcej farby. Čierna zároveň prispeje k menšiemu “ťahaniuočí hlavne pri práci v noci alebo pri slabšom svetle.

Prieskumník súborov

Zdroj: neowin.net

Tmavá téma pre Prieskumník súborov je samozrejme neohlásenou funkciou, takže je stále možné, že v určitom okamihu sa ešte môžeme dočkať jej vyradenia alebo zmeny farieb či celkového rozloženia. Isté však je, že ak všetko pôjde ako má a tmavá téma sa osvedčí, do ostrej prevádzky ju môže Microsoft zaradiť už na jeseň tohto roka, kedy bude k dispozícii opäť ďalšia väčšia aktualizácia.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Aktualizované! Aprílová aktualizácia (Redstone 4) pre Windows 10 príde 9. mája. Nasvedčujú tomu najnovšie uniknuté informácie

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.