Návod ako pridať článok
Connect with us

Návod ako pridať článok

Pre pridanie článku je potrebné sa registrovať na tejto adrese: https://windowscentrum.sk/wp-login.php (odkaz funguje aj na prihlásenie sa do administrácie). Následne v admin rozhraní budete môcť pridať článok  (po kontrole adminom článok bude publikovaný)

– odkaz odkiaľ boli čerpané dáta (zdroj)
– meno autora (nickname)
– musia byť vyplnené všetky polia (názov, text, kľúčové slová – tagy, obrázky)
– odkaz na obrázky (nie je povinné. Ak sa dá prosím použite vlastný obrázok – napr. princtscreen obrázku a podobne / následne po nahraní ich ukladajte aj s popisom – je to z dôvodu, aby sme nenahrávali duplicitne obrázky, ako aj z dôvodu autorských práv)

-PR články nebudú publikované (v prípade publikácie PR článku nás kontaktujte na info@windowscentrum.sk)
– v prípade ak sa jedná o aplikáciu alebo hru tak aj odkaz na stiahnutie (nie je povinné)

Pred odoslaním  / Publikovaním článku si prosím skontrolujte základnú gramatiku, ušetríte tým veľa času editorom stránky. Ďakujeme 

10 gramatických chýb, ktorým by ste sa mali vyhnúť – https://hn.hnonline.sk/slovensko-119/10-gramatickych-chyb-ktorym-by-ste-sa-mali-vyhnut-747558

 

Administrácia – kde nájdem možnosť pridať článok

 

Povinné políčka

 

Ako nahrať obrázok Nepovinné políčka (ale odporúčané). Popis obrázku

 

 

Povinné políčka 2

Nepovinné políčka (ale odporúčané)

1 Comment

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.