Prežiť pád z 300 metrovej výšky? Samsungu Galaxy S5 sa to podarilo | VIDEO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prežiť pád z 300 metrovej výšky? Samsungu Galaxy S5 sa to podarilo | VIDEO

ANDROID

Prežiť pád z 300 metrovej výšky? Samsungu Galaxy S5 sa to podarilo | VIDEO

Prežiť pád z 300 metrovej výšky? Samsungu Galaxy S5 sa to podarilo | VIDEO

Spomínate si ešte na Samsung Galaxy S5? Svojho času to bola vlajková loď kórejskej spoločnosti, ktorá bola jedným z prvých telefónov odolných voči vode a zároveň posledná vlajková loď s plastovým telom.

Blake Henderson nižšie na videu si pripravil celkom zaujímavý crash test, kedy tento starší telefón pustil voľným pádom z výšky 300 metrov pričom ako inak, nemohol to nenahrať. Výsledok si môžete pozrieť dole.

Ako ste mohli vidieť na videu, tak samrtfón skončil na záhradke pána, ktorý sa čudoval kde sa zobral. Je skutočne pôsobivé, že smartfón prežil voľný pád z výšky 300 metrov hoci skončil v „mäkkej“ tráve.

Zdroj: AndroidCommunity, úvodný obrázok (produktová fotografia)

TIP  Samsung pripravuje dva cenovo dostupnejšie smartfóny. Ponúknu displej bez rámčekov?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.