Prepojenie mobilu s Windows 10 počítačom malo pôvodne podporovať aj Windows 10 Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prepojenie mobilu s Windows 10 počítačom malo pôvodne podporovať aj Windows 10 Mobile

ANDROID

Prepojenie mobilu s Windows 10 počítačom malo pôvodne podporovať aj Windows 10 Mobile

Prepojenie mobilu s Windows 10 počítačom malo pôvodne podporovať aj Windows 10 Mobile

Na konci mesiaca júl Microsoft priniesol aktualizáciu pre Windows 10. V tejto aktualizácii Microsoft priniesol zaujímavú funkciu, vďaka ktorej dokážete spojiť Windows 10 počítač s Androidom alebo iPhonom, no na Windows 10 Mobile sa úplne zabudlo. Neskôr Microsoft oznámil, že táto funkcia nebude podporovať zariadenia s operačným systémom Windows 10 Mobile.

Technológia prepojenia Android alebo iOS zariadenia jednoducho umožňuje kopírovať a synchronizovať linky web stránok s Windows 10 počítačom. Na toto prepojenie si stačí stiahnuť aplikáciu. Microsoft v budúcnosti plánuje umožniť kopírovanie hocijakého obsahu z telefónu do Windows 10 počítača.

Podporovaný mal byť aj Windows 10 Mobile

Zdroj: Zac Bowden

Ako prvý na túto skutočnosť upozornil reportér Zac Bowden. Microsoft pôvodne plánoval priniesť prepojenie s pc aj pre Windows 10 Mobile zariadenia. Android, iPhone a Windows Mobile boli pôvodne súčasťou prvotných plánov Microsoftu. Neskôr sa ale spoločnosť rozhodla túto funkciu testovať iba na prvých dvoch spomenutých systémoch a zrejme pri nich aj zostala a ako už bolo spomenuté, pridať aj Windows 10 Mobile sa v budúcnosti nehodlá.

Je toto ďalším znakom, že Microsoft pomaly odpisuje Windows 10 Mobile? Napíšte nám, čo si o tom myslíte.

Zdroj: windowslatest.com

TIP  Windows 10 April Update prichádza s ďalšou chybou. Spôsobená je zrejme antivírom Avast
1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.