Prepnite svoj smartphone na bezpečnostnú kameru | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prepnite svoj smartphone na bezpečnostnú kameru

Windows aplikácie

Prepnite svoj smartphone na bezpečnostnú kameru

Ak máte doma nevyužitý smartphone a chceli by ste vedieť čo sa deje počas vašej neprítomnosti vo vašom obydlí mali by ste si stiahnuť aplikáciu Gotya, ktorá slúži ako cenovo prístupná alternatíva voči bezpečnostným kamerám.

gotyia

Gotya reaguje na pohyb pred šošovkou kamery, kedy následne po zaregistrovaní zmeny odchylky od pôvodneho stavu zachytí v krátkom časovom slede 15 obrázkov, ktoré sa následne odošlú do vášho cloudu. O (ne)želanom pohybe vás ihneď upozorní aplikácia prostredníctvom push správy, ktorú vám odošle v krátkom intervale(po uploade obrázkov) na mail.

Parametre pre spustene: Windows Phone 7+, odkaz na stiahnutie

TIP  Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.