Aktuálne kúpiš túto Xiaomi kolobežku lacnejšie ako Číňania! PS: dostupná je z EÚ skladu a tak môžeš na nej jazdiť už o pár dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Aktuálne kúpiš túto Xiaomi kolobežku lacnejšie ako Číňania! PS: dostupná je z EÚ skladu a tak môžeš na nej jazdiť už o pár dní

Novinky

Aktuálne kúpiš túto Xiaomi kolobežku lacnejšie ako Číňania! PS: dostupná je z EÚ skladu a tak môžeš na nej jazdiť už o pár dní

Aktuálne kúpiš túto Xiaomi kolobežku lacnejšie ako Číňania! PS: dostupná je z EÚ skladu a tak môžeš na nej jazdiť už o pár dní

Ak nechete čakať a chcete Xiaomi kolobežku zakúpiť ihneď a na Slovensku s 2 ročnou zárukou, môžete vyskúšať ponuku ProGamingShop.sk kde nájdete širokú ponuku elektrických kolobežiek aj iných značiek ihneď k odberu.


Jedným z stále viac a viac populárnych dopravných prostriedkov je aj eletrická kolobežka, tak prečo si neuľahčiť prepravu po meste práve prostredníctvom krásavca nižšie.

Dostupná je aj z EÚ skladu zahraničného obchodu

Prémiová Xiaomi kolobežka M365

Okrem unikátneho dizajnu, ktorý nadchne nejedného nadšenca moderných technológií ponúka aj atraktívne parametre. Začneme váhou, ktorá je len 12,5 kg. V rámci nej výrobca implementoval motor s maximálnym výkonom 500 W, ktorý dokáže poskytnúť dostatok energie na dosiahnutie rýchlosti až 25 km/h. Pri takejto rýchlosti sú potrebné aj kvalitné brzdy, ktoré v tomto prípade tvoria diskové brzdy s technológiou E-ABS, ktorá sa stará o bleskové zastavenie s brzdnou dráhou len 4 metroch. V útrobách zariadenia sa schováva akumulátor o veľkosti 18 650 mAh, s ktorým prejdete až 30 km dlhú trať.

Zdroj: Xiaomi

Okrem výkonných „čriev“ kolobežka obsahuje viacero vychytávok ako je napríklad inteligetná technológia BMS (battery management system), ktoré využíva kinetickú energiu na spätné nabíjanie, zároveň kontroluje aj stav batérie prostredníctvom diód umiestnených na kormidle kolobežky, aby však toho nebolo málo tak je možné kolobežku spárovať aj s aplikáciami ako MiHome alebo Xiaomi App .  Aplikácie pritom ponúkajú viacero dodatočných funkcií, napríklad meranie vzdialenosti, ktorú ste prešli, informácie o aktuálnej rýchlosti a ďalšie.  Mnohých poteší určite aj nosnosť kolobežky, ktorá je až 100kg. Nechýba ani odolnosť voči vode (IP54), rýchle nabíjanie, ktoré prebehne za zhruba 5 hodín či možnosť jej zloženia. Inými slovami, kolobežka je vhodným spoločníkom na cesty či mimo nich, kde ju jednoducho vieš ten kúsok po nevyhovojúcom povrchu preniesť.

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Mimochodom, čerešničkou na torte je jej dostupnosť  z EÚ skladu PS: vďaka EÚ skladu sa nemusíš báť žiadnych dodatočných poplatkov teda okrem poštovného, ktoré ťa bude stáť asi 5€, preto ti odporúčame dlho neváhať a to z dôvodu, že ponuka je časovo obmedzená.

Zdroj: vlastný

Dostupná je z EÚ skladu  za cenu, ktorá sa tak často nevidí

Zdroj: TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.