Aplikácie | Prehliadač Surfy je pre Windows Phone teraz zadarmo
Connect with us

Aplikácie | Prehliadač Surfy je pre Windows Phone teraz zadarmo

Windows aplikácie

Aplikácie | Prehliadač Surfy je pre Windows Phone teraz zadarmo

Známy internetový prehliadač pre Windows Phone Surfy prešiel veľkou aktualizáciou, ktorá nepriniesla len úplne nový a prepracovaný vzhľad, ale aj potešujúcu správu pre tých, ktorí radi ušetria nejaké to euro, od včerajšieho dňa Surfy stiahnete zadarmo, namiesto 1,99 €.

V najnovšej verzii prehliadača nájdeme hlasovú podporu, vďaka ktorej nebudete môcť len vyhľadávať informácie na internete, ale dokonca slúži aj ako čítačka obsahu webstránok. Medzi ďalšie užitočné funkcionality patrí napríklad aj možnosť sťahovania dát na pozadí, ktoré je možné následne zdieľať alebo ukladať napríklad na SD kartu, sťahovať videá z Youtube.com, prepínanie do desktop módu, zdieľanie stránok napríklad cez e-mail, SMS, ale aj privátny mód prehliadania stránok.

Celý zoznam funkcionalít, ktoré aplikácia prináša nájdete v jej popise na odkaze nižšie.

Surfy_QR

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.