Prehľad vybraných zmien, ktoré prináša Windows 10 TP v obrázkoch | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prehľad vybraných zmien, ktoré prináša Windows 10 TP v obrázkoch

Novinky

Prehľad vybraných zmien, ktoré prináša Windows 10 TP v obrázkoch

Nižšie vám prinášame prehľad vybraných zmien, ktoré priniesol update na Windows 10 TP (nie len včerajšia aktualizácia, ale ja predošlá). Ich prehľad si je možné pozrieť na obrázkoch nižšie, ku ktorým je aj krátky popis, ktorý približuje zmenu bližšie.

Ako na prvom obrázku možno vidieť k výraznej zmene došlo v zobrazení nastavení, ktoré sú po novom roztriedené do kategórií.

Kategórie

Kategórie

Druhý obrázok zobrazuje rozkliknutie vyššej kategórie, ktoré prináša možnosť pripnutia daného nastavenia na plochu prostredníctvom špendlíka v hornej časti obrázku.

Rozkliknuté nastavenia

Rozkliknutie nastavenia

Ďalšia významná zmena prebehla aj v zobrazení galérie, kedy došlo k plnej synchronizácii s cloudom (obrázky sa samozrejme zobrazujú, avšak sa mi ešte nestihli načítať).

Galéria

Galéria

Zmeny sa dočkal aj zoznam aplikácií a hier. Ako prvé si určite všimnete pozadie na obrázku, ktoré je zhodné s tapetou. Druhou zmenou v tejto oblasti je „dodatočný“ zoznam novo nainštalovaných aplikácií a hier.

Zoznam aplikácií

Zoznam aplikácií

Plocha

Plocha

Ďalší obrázok znázorňuje ohlasovanie aktualizácií. V prípade ak je dostupná nová aktualizácia tak sa vám po jej spustení zobrazí notifikácia, ktorá vám ju ponúkne.

Ohlasovanie aktualizácií

Ohlasovanie aktualizácií

Jednou z ďalších noviniek, ktorú si pre nás vývojári prichystali je aj nový internetový prehliadač „Project Spartan“.

Internetový prehliadač Project Spartan

Internetový prehliadač Project Spartan

Poslednou zmenou, na ktorú vás chcem upozorniť je v nastaveniach notifikácií kde pribudla možnosť zapnutia LED diódy (Lumia 735).

Notifikačná dióda

Notifikačná dióda

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.