Predstavenie aplikácie portálu Windowscentral.com | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Predstavenie aplikácie portálu Windowscentral.com

Windows aplikácie

Predstavenie aplikácie portálu Windowscentral.com

Priznajme si pravdu kebyže na Slovensku nemáme stránku Windowscentrum.sk tak o Windows telefónoch, či novinkách z prostredia Windows komunity toho moc  nevieme. Výhodu majú určite v zahraničí kde je takýchto stránok viac a dnes sa pozrieme na jednu z nich, ale nie formou webu, ale špičkovej aplikácie.

Dávajte si však pozor akú aplikáciu sťahujete z Windows obchodu sú tam bezplatné aplikácie s názvom Windowscentral, ale táto kvalitná oficiálna je platená a stojí 99 centov (avšak vo free verzii ponúka tie isté funkcionality bez obmedzenia, ale s reklamou). Ak si nie ste istý či sťahujete správnu môžete ísť cez web (Windowscentral.com) a po kliknutí na „Instal“ Vás nasmeruje na tu správnu.

Aplikácia Windowscentral.com vám ponúka najčerstvejšie novinky zo sveta Windows komunity, ako aj informácie o nových aplikáciách. Ďalej treba vyzdvihnúť zdroje redaktorov, vďaka ktorým sa dostanete k najčerstvejším novinkám medzi prvými. Denne uverejňujú hromadu článkov od dohadov čo bude, alebo kedy vide nová hra pre Windows telefóny či aplikácia, ako aj iné pikošky, ktoré pre nás bežných smrteľníkov by boli inač nedostupné.

Nezabudnite však na to, že je to po anglicky, teda aspoň nejaké základy treba vedieť, ale na druhej strane pre nás ostatných čo sa v angličtine až tak neorientujeme, ostáva nám orientovať sa podľa obrázkov a hneď vieme ako bude nová hra vyzerať a čo prinesie xddd. Aplikácia ponúka aj šikovné roztriedenie do kategórií, na hry , programy, fórum či tipy, čo výrazne zvyšuje prehľadnosť aplikácie.

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Myslím, že pokiaľ chcete vedieť každú klebetu o Windowse a každú novinku o pripravovaných hrách či nových aplikáciách určite by táto aplikácia nemala vo vašom telefóne chýbať.

Pokračuj v čítaní

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.