Predobjednávky na Xbox One X predčili predaje PS4 Pro na Amazone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Predobjednávky na Xbox One X predčili predaje PS4 Pro na Amazone

Novinky

Predobjednávky na Xbox One X predčili predaje PS4 Pro na Amazone

Predobjednávky na Xbox One X predčili predaje PS4 Pro na Amazone

Predobjednávky na Xbox One X sú už v plnom prúde a ľudia oňho prejavujú obrovský záujem. Daniel Ahmad, analytik v Nyko Parters, si všimol a informoval ako prvý o tom, že sa na Amazone dostal Xbox One X pred PlayStation 4 Pro. Jedná sa o priečky, čo sa týka predajov.

Microsoft opísal novú konzolu ako „netvora“, ktorý disponuje obrovskou silounatívnym 4K. Nie je teda žiadne prekvapenie, že ľudia, ktorí vlastnia 4K televízor premýšľajú nad kúpou.

To je skvelá novinka pre Microsoft, ktorý sa môže znovu pozrieť na predpovede predajov. Ak bude situácia týmto smerom ďalej pokračovať, onedlho pošle Xbox One X nový PS4 Pro do zabudnutia.

zdroj: vlastný

TIP  Windows 10 zbiera osobné údaje bez povolenia! Microsoft teraz musí zaplatiť poriadne veľkú pokutu
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.