Microsoft začal s predobjednávkami na Surface Hub, stojí 19,999 $
Connect with us

Microsoft začal s predobjednávkami na Surface Hub, stojí 19,999 $

Novinky

Microsoft začal s predobjednávkami na Surface Hub, stojí 19,999 $

Microsoft len pár dni dozadu predstavil (staro)nový Surface 3, ktorý dostal menší update v podobe výkonnejšie procesora (i7), ale na druhej strane mu ubudol „riadny“ kus úložného priestoru (128 GB). Cenovka zariadenia pritom ostala zachovaná na úrovni dovtedy najvýkonnejšie Surface, 1,299 $. Microsoft dlho nečakal a predstavil ďalší výrobok z rady Surface, avšak tentokrát sa nejedná o „bežný“ tablet, ale o zariadenie s uhlopriečkou 84“, ktoré cenu určil na 19 999 $. Samozrejme Microsoft predstavil aj „menšieho“ bračeka  v podobe 55“ zariadenia, ktorého cena je „len“ 6,999 $.

Novo predstavené zariadenia sú primárne určené pre firemný segment, ktorý takýto typ zariadení dokáže využiť na prezentácie svojich produktov, web konferencie, rôzne druhy mítingov a pod. Samotná cena zariadení nemusí byť pritom vôbec prehnaná, totiž, podľa vnútorných výpočtov Microsoftu priemerné výdavky pre zabezpečenie audiovizuálneho vybavenie pre 8 až 12 ľudí stojí firmy okolo 38,000 $.

Prví majitelia  týchto „gigantických“ tabletov by sa ich mohli dočkať už začiatkom septembra.

TIP  Záujmy Intelu a Microsoftu sa pomaly ale isto rozdeľujú. Príde niekedy ku "rozchodu" týchto dlhoročných partnerov?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.