Predčasne unikla Cortana pre Android
Connect with us

Predčasne unikla Cortana pre Android

Novinky

Predčasne unikla Cortana pre Android

Na internete sa objavil .apk súbor hlasovej asistentky Cortana, ktorú Microsoft pripravuje pre OS Android. O tom, že Microsoft hodlá svoju hlasovú asistentku Cortanu priniesť aj pre konkurenčné mobilné systémy iOS a Android, sme Vás informovali v samostatnom článku. Dôvod je z najväčšou pravdepodobnosťou prilákať používateľov týchto systémov na Windows phone. Len pripomenieme, že pre obe platformy už v súčasnosti existujú takmer všetky dostupné služby od Microsoftu, ako napríklad OneDrive alebo Office, čím sa spoločnosť snaží priblížiť čo najväčšiemu počtu používateľov.

Ak používate OS Android, a chceli by ste si Cortanu vyskúšať, stiahnite si tento súbor a vo svojom zariadení povoľte inštaláciu aplikácií z neznámeho zdroja. Upozorňujeme, že sa jedná o BETA verziu, a že Cortana nepodporuje slovenský ani český jazyk.

TIP  Zamestnanci Microsoftu sa búria! Microsoft údajne porušuje ľudské práva

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.