Predajnosť Windows telefónov rastie
Connect with us

Predajnosť Windows telefónov rastie

Novinky

Predajnosť Windows telefónov rastie

Výskumná firma Canalys dnes zverejnila štatistiky predaja Windows telefónov vo Veľkej Británii. Predaj telefónov so systémom Windows v Spojenom Kráľovstve medziročne vzrástol až o 32%. Správa uvádza, že za prvý štvrťrok roku 2015 sa predalo 570,000 Windows telefónov, čo je 7,6 %-ný podiel na trhu so smartfónmi. Je to nárast oproti štvrťroku z roku 2014 o 1,5%.

Tim Coulling senior analytik Canalys, uviedol:

Microsoft útočí na segment nižšej strednej triedy medzi používateľov BlackBerry a Android systému. Microsoft si rýchlo buduje tržný podiel bez vlajkových lodí alebo high-end telefónu. Po spustení noviniek so systémom Windows 10 predaje atakujú vrchné priečky predajností zariadení.

Poznámka redakcie: Po ohlasoch fanúšikov a zvedavosti na systém Windows v telefónoch môžme s kľudným svedomím povedať, že každý Androiďák z našich radov po príchode nového Windowsu 10 bude uvažovať o reinkarnovaní z Androidu na Windows. A pokiaľ stránku sledujete pravidelne už viete, že pár Android bláznov sme prekrstili na telefónik so systémom Windows.

Zdroj: WMpowerusers.com

TIP  Microsoft spúšťa ďalšie podmorské datacentrum. Jeho úlohou je skvalitnenie cloudových služieb v pobrežných mestách
Pokračuj v čítaní

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.