Pred-objednávky na Lumiu 950 a 950 XL budú už možné pravdepodobne v októbri | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pred-objednávky na Lumiu 950 a 950 XL budú už možné pravdepodobne v októbri

ŠPEKULÁCIE

Pred-objednávky na Lumiu 950 a 950 XL budú už možné pravdepodobne v októbri

Spoľahlivý francúzsky Windows Phone portál SmartphoneFrance.info prišiel s viacerými informáciami ohľadne pripravovanej Microsoft Lumie 950 a 950 XL, ktoré sa týkajú jej dostupnosti a ceny.

Lumia_950_2

Podľa dostupných informácií pochádzajúcich z dôveryhodného zdroja podľa portálu SmartphoneFrance novo pripravovaná Lumia 950 a 950 XL bude dostupná už od 6. októbra, avšak len prostredníctvom pred-objednávok, s tým, že k 28. októbru by mali byť prvé objednané Lumie doručené svojim majiteľom.

Ďalšie informácie hovoria o cene, ktorá by sa mala pohybovať pod cenovkou iPhone 6s a 6 plus (~ 800 eur).

Cena príslušenstva k telefónu by sa podľa dostupných informácií mohla vyšplhať na ďalších 200 eur, čo určite nepoteší bežného používateľa. Avšak, medzi príslušenstvom by sme mohli očakávať aj zariadenie Munchkin, ktoré bude nevyhnutné pre využívanie funkcionality Continnum, ktorá bude určite veľkým trhákom pre mnohých z nás.

Murano, Livana, Muchkin, Valora

Murano, Livana, Munchkin, Valora

TIP  Samsung Galaxy Note 9 podľa najnovších správ dostane skutočne masívnu pamäť

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.