Pozývame vás na najväčší festival Internetu Vecí na Slovensku v Bratislave už v túto sobotu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozývame vás na najväčší festival Internetu Vecí na Slovensku v Bratislave už v túto sobotu

Novinky

Pozývame vás na najväčší festival Internetu Vecí na Slovensku v Bratislave už v túto sobotu

Už v túto sobota sa bude konať najväčšia IoT akcia (Internet vecí)  na Slovensku v Bratislave.

Na úvod by sa asi patrilo povedať čo to vlastne IoT je. V informatike sa za Internet vecí označuje prepojenie zariadení so zabudovanou internetovou konektivitou, ktorá by malo byť (ale výslovne nemusí) bezdrôtová a mala by prinášať nové možnosti ovládania, zabezpečenia, či pokročilých služieb medzi jednotlivými systémami.

Ak vás daná téma zaujíma, určite by ste si nemali teda nechať ujsť tento event, za ktorým stojí IoT komunita a Slovak Telecom.  V rámci diskusií totiž bude viacero zaujímavých rečníkov. Za spomenutia stoja napríklad Philipe Reinisch, ktorý stojí za SILKROAD 4.0, Wojciech Pawlak (T-Mobile Polska), Miroslav Antol (hlava B2B IOT Slovak Telekom), Pawel Kazimierowicz (Intel) a ďalší.

Celý program je rozdelený do viacerých blokov. Od 10:00 do 10:30 bude prebiehať registrácia a od 10:40 začína naplno program, v rámci ktorého sa dozviete od základných informácií  o IoT, cez ich implementáciu riešení na Slovensku až po to, ako vytvárať prototypy IoT.

Zdroj: tlačová správa

Celý program by sa mal niesť v neformálnom duchu, čo určite ocenia mnohí. Preto ak patríte medzi IoT startupistov, developerov, voľnomyšlienkarov, ktorí by sa chceli o svojich nápadoch porozprávať s odborníkmi z cechu, či ste len fanúšikom technológií, tak by ste si túto akciu nemali určite nechať ujsť.

TIP  Spoločnosť Rolls-Royce predstavila svoj prvý lietajúci taxík. Do predaja sa dostane už v roku 2020

Ak stále ešte váhate, pozrite si video z IoT event, ktorý bol organizovaný v Poľsku.

PS: registrácia je úplne zadarmo a preto by ste nemali dlho váhať, miesta sú totiž obmedzené.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.