Pozrite si zábery ako vyčíňa sopka Kilauea na ostrove Havaj. Sila matky prírody je skutočne enormná | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite si zábery ako vyčíňa sopka Kilauea na ostrove Havaj. Sila matky prírody je skutočne enormná

sopka volcano pexels

Zaujímavosti

Pozrite si zábery ako vyčíňa sopka Kilauea na ostrove Havaj. Sila matky prírody je skutočne enormná

3. marec, dátum ktorý si zapamätajú tisíce obyvateľov Havaja. V tento deň sa totiž zobudila sopka Kilauea, ktorá začala chrliť lávu, vrátane skál do obytnej štvrti Leilani Estates, z ktorej muselo byť evakuovaných viacero desiatok obyvateľov.

Táto erupcia poskytuje desiatky desivých záberov sily matky prírody, ktorá takto vystrkuje rožky a ukazuje nám kto je tu pánom. Viacero odvážlivcov sa vyčíňanie matky prírody rozhodlo zachytiť pomocou videí či fotografií. Nižšie si môžete pozrieť niekoľko z nich.

Takto vyčíňa sopka Kilauea

Ako môžete vidieť na záberoch vyššie tak sila matky prírody je skutočne enormná a bojovať proti nej je veľmi obťažné ak nie nemožné. Dnes je zároveň veľmi ťažké povedať ako dlho bude sopka aktívna. Môžu to byť dni, týždne, ale aj roky.

TIP  CEO WhatsAppu odchádza po nezhode s Facebookom. Nesúhlasí so slabším šifrovaním konverzácií a údajov

Zdroj: TheVerge, úvodný obrázok: Pexels.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zaujímavosti

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.