Pozrite si prehľad najčastejších chýb spolu s ich riešeniami
Connect with us

Pozrite si prehľad najčastejších chýb spolu s ich riešeniami

Návody

Pozrite si prehľad najčastejších chýb spolu s ich riešeniami

Stretli ste už niekedy pri aktualizácii telefónu s nejakou chybou, napr. 801881d0 či 8018822a? Na prvý pohľad vás takáto chyba môže vystrašiť, ale po krátkom „googlení“ zistíte, že sa o nič vážne nejedná. Pozrite si nižšie prehľad najčastejších chýb spolu s ich riešeniami, ktoré vás môžu prekvapiť pri aktualizácii softwaru.

Kód chybyČo to znamenáČo môžete spraviť

801881cd

V telefóne nemáte na inštaláciu aktualizácie dostatok voľného miesta.

Odstráňte niektoré mediálne súbory (videá, hudbu a fotografie) alebo aplikácie a uvoľnite aktualizácii miesto. Môžete sa pripojiť k počítaču a mediálne súbory presunúť tam a taktiež môžete aplikácie z Obchodu kedykoľvek preinštalovať. Nezabudnite, že aj dočasným vymazaním aplikácie sa vymažú dáta aplikácie, napríklad uložený postup v hre.

80188264

80188265

Nesúhlasili ste so sťahovaním aktualizácie cez mobilné pripojenie.

Najlepšie je pripojiť sa k Wi-Fi, aby ste si počas sťahovania nemuseli robiť starosti s možnými poplatkami za mobilné dáta. Ak sa nemôžete pripojiť k Wi-Fi a chcete pri aktualizácii použiť mobilné dátové pripojenie, po zobrazení výzvy na stiahnutie cez mobilné dátové pripojenie ťuknite na položku Stiahnuť.

801882cb

Máte problém s pripojením k sieti.

Skontrolujte, či máte v telefóne spoľahlivé pripojenie na internet. Najlepšie je pripojiť sa k Wi-Fi, aby ste si počas sťahovania nemuseli robiť starosti s možnými poplatkami za mobilné dáta. Ak sa nemôžete pripojiť k Wi-Fi a chcete pri aktualizácii použiť mobilné dátové pripojenie, po zobrazení výzvy na stiahnutie cez mobilné dátové pripojenie ťuknite na položku Stiahnuť.

801881d0

8018822a

80072f30

80072ee7

80072ee2

80072efd

80072f76

80072efe

Počas aktualizácie sa vyskytol dočasný problém so serverom alebo s vaším internetovým pripojením.

Pripojte sa na internet a skúste to znova. Najlepšie je pripojiť sa k Wi-Fi, aby ste sa vyhli možným poplatkom za mobilné dáta.

80188d1

80188d2

Počas inštalácie aktualizácie sa vyskytla chyba.

Reštartujte telefón a skúste aktualizáciu stiahnuť znova.

TIP  Amatérski vývojári zverejnili podrobný návod ako je možné nainštalovať Windows 10 ARM na smartfón

(Zdroj tabuľky: Microsoft.com)

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.