Pozrite si po prvýkrát exkluzívne zábery interiéru elektrického nákladného auta Tesla Semi | VIDEO | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite si po prvýkrát exkluzívne zábery interiéru elektrického nákladného auta Tesla Semi | VIDEO

Tesla Semi interier

TECH

Pozrite si po prvýkrát exkluzívne zábery interiéru elektrického nákladného auta Tesla Semi | VIDEO

Tesla Semi je bez pochýb jedným z najinovatívnejších nákladných automobilov súčasnosti. Prvýkrát sme tento nákladný automobil mohli oficiálne vidieť 16. novembra 2017 počas tlačovej konferencie kedy ho svetu predstavil samotný Elon Musk. Avšak interiér tohto nákladného automobilu bol viac menej tabu.

Interiér nákladného automobilu Tesla Semi sa podarilo zachytiť na kameru

Preto úlovok Andrewa Blacka v podobe videozáznamu interiéru možno pokladať za unikát. Nižšie na videu si môžete pozrieť exkluzívne zábery, ktoré skutočne stoja za to.

Tesla Semi je nákladný automobil z kuchyne aktuálne jednej z najznámejších automobiliek na svete – Tesla, za ktorou stojí Elon Musk. Vozidlo bolo oficiálne predstavené koncom roka 2017 a predpokladá sa, že do masovej výroby a predaja sa dostane budúci tok. Tesla Semi je elektrický kamión, ktorý dokáže na jedno nabitie prejsť vzdialenosť zhruba od 600 až po 800 kilometrov. Nabiť ho na 80% je možné za 30 minút. Samozrejme ako ani v osobnom automobile Tesla tak ani tu nechýba možnosť autopilota. Čo sa týka nákladovosti, tak údajne 1,5 kilometra jazdy bude stáť okolo 20 centov.

Zdroj: Youtube, Wikidpedia, úvodný obrázok: Youtube (Andrew Black)

TIP  Zoznámte sa s novým Gorilla Glass 6. Smartfóny vďaka nemu prežijú až 15 pádov na tie najdrsnejšie povrchy

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.