Pozrite si najnovšie oficiálne videá Samsungu na ich vlajkovú loď Galaxy S9, ktorými chce upútať zákazníkov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite si najnovšie oficiálne videá Samsungu na ich vlajkovú loď Galaxy S9, ktorými chce upútať zákazníkov

Novinky

Pozrite si najnovšie oficiálne videá Samsungu na ich vlajkovú loď Galaxy S9, ktorými chce upútať zákazníkov

Pozrite si najnovšie oficiálne videá Samsungu na ich vlajkovú loď Galaxy S9, ktorými chce upútať zákazníkov

Samsung Galaxy S9 je horúcou témou aj niekoľko dní po jeho oficiálnom uvoľnení na MWC 2018. Z marketingového hľadiska by bola teda škoda nevyužiť tento „halo efekt“ a vedia to aj samotní marketéri v Samsungu.

Samsung preto niekoľko dní dozadu vypustil do sveta sériu hands-on videí, ktorá poukazuje na vylepšené funkcionality oproti minuloročnej vlajkovej lodi S8. Videá sa zaberajú napríklad novými stereo reproduktormi, vylepšeným biometrickým zabezpečením, vyššou výkonnosťou kamery pri zhoršených svetelných podmienkach a ďalšími vlastnosťami. Prehľad videí, ktoré Samsung vypustil do obehu si môžete pozrieť nižšie.

Hands-on videá Samsungu Galaxy S9

Aktuálne sa cena smartfónu na porovnávači Hereka.sk pohybuje na úrovni okolo 950€ až 1000€. Presvedčili by vás videá vyššie ku kúpe tohto telefónu?

Zdroj: Youtube (Samsung)

TIP  Huawei P20 Pro neobstal v teste odolnosti. Pri teste sa nečakane rozbil!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.