Pozrite si kvalitu videa po aktualizácií DENIM u Lumie 1520 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite si kvalitu videa po aktualizácií DENIM u Lumie 1520

Novinky

Pozrite si kvalitu videa po aktualizácií DENIM u Lumie 1520

V piatok bola uvoľnená dlho očakávaná aktualizácia DENIM pre Lumiu 1520, a dostali sme od Vás veľa otázok na zlepšenie kvality videa po tejto aktualizácií. Video z Lumie 1520 v rozlíšení 4k 2160p/30fps a zapnutým priestorovým zvukom si môžete pozrieť nižšie. Pod videom nájdete aj odkaz na stiahnutie originálneho súboru videa.

Odkaz na stiahnutie v plnej kvalite (483MB)

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

1 Comment
  • simeon

    taky už jsem na svojí Lumii 1520 něco zkusil, 4K je parádní, bez artefaktů, dokonce ho telefon i plynule přehraje aniž by se nějak zvlášť zapotil, ale musím nahrávat do paměti telefonu (nemám SDXC ale pouze SDHC paměťovku class10 a ta nestíhá zapisovat). Minuta videa vydá cca na 1CD 🙂

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.