Pozrite si ďalšie video ukazujúce smart hodinky Nokia Moonraker, ktoré na svoju dobu boli revolučnými | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite si ďalšie video ukazujúce smart hodinky Nokia Moonraker, ktoré na svoju dobu boli revolučnými

nokia Moonraker

Windows 10 Mobile

Pozrite si ďalšie video ukazujúce smart hodinky Nokia Moonraker, ktoré na svoju dobu boli revolučnými

Koncom marca sme vám priniesli report o hodinkách Nokia Moonraker, ktoré Microsoft schoval do zásuvky po akvizícii Nokie. Dôvodom bolo to, že hoci hodinky boli defakto pripravené do ostrého predaja, tak v Microsofte uprednostnili produktovú kategóriu Band zariadení, ktoré v tom čase boli prichystané na uvedenie na trh.

Nokia Moonraker, hodinky ktoré mali byť predstavené spolu s Lumiou 930

Najnovšie sa na internet dostalo video, ktoré tieto hodinky zachytáva o niečo podrobnejšie, pričom jeho autori hovoria o tom, že hodinky boli softvérovo aktualizované. Ako nižšie môžete vidieť, tak oproti poslednému reportu, toto video ide do oveľa väčšej hĺbky a ukazuje nám v podstate celé rozhranie systému ako aj ich funkcionality.

Nokia Moonraker mali byť hodinky so štvorcovým LCD displejom s rozlíšením 240 x 190 bodov. Nechýbali im funkcionality ako je napríklad NFC, Gyroskop a ďalšie. Hodinky mali byť predstavené spolu s Lumiou 930.

Mimochodom, redaktori portálu protobetatest.com, ktorí majú hodinky k dispozícii, sa v závere reportu hrajú s myšlienkou, že by sa mohli dostať tieto hodinky na trh. Či sa tak stane je však dnes otázne a s veľkou pravdepodobnosťou takmer nereálne, ale na druhej strane si všimnite dátum a čas na hodinkách, ktorý je defakto z pred pár dní. Inými slovami, niečo možno na fabuláciách redaktora môže byť aj pravda.

Zdroj: Youtube (protobetatest.com)

 

TIP  Panos Panay v interview opäť mieša karty. Ako to je teda s Andromedou / Surface Phone?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.