Pozrite sa na tento úchvatný koncept Windowsu 10 s implementovaným Fluent Designom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite sa na tento úchvatný koncept Windowsu 10 s implementovaným Fluent Designom

Pozrite sa na tento úchvatný koncept Windowsu 10 s implementovaným Fluent Designom

Fluent Design je naozaj podstatnou súčasťou operačného systému Windows 10. Nový dizajnový jazyk sa do systému dostáva pomaly, no Microsoft si na jeho úplné implementovanie necháva dostatok času. Už dnes sa nachádza vo viacerých systémových aplikáciách a súčastiach, ako aj v niektorých aplikáciách tretích strán. Fluent Design, aspoň podľa nás, prináša nový vzhľad celému Windowsu a náramne ho oživuje a vytvára z neho moderný operačný systém. Microsoft ho ale nechce implementovať do úplne všetkých systémových prvkov. Ako by ale vyzeral operačný systém Windows 10 s takmer úplnou implementáciou Fluent Designu?

Koncept je prepracovaný do detailov a vyzerá úžasne

Veľmi šikovný a talentovaný programátor a zároveň aj dizajnér Michael West sa prednedávnom pustil do naozaj zaujímavého projektu. Po dlhých týždňov driny predstavil koncept Windowsu 10 s implementovaným Fluent Designom, ktorý vyzerá naozaj úchvatne. Koncept s názvom Fluid Shell ponúka pohľad na prepracované rozhranie operačného systému Windows 10, ktoré je prešpikované všetkými možnými prvkami Fluent Designu, aké poznáme.

Zdroj: medium.org

Hneď na prvých obrázkoch si určite všimnete zaujímavý Panel úloh a prázdnejšiu, modernejšiu Pracovnú plochu. Panel úloh vyzerá naozaj moderne a v spodnej časti rozhrania zaberá určite menšiu plochu, čo by uvítalo množstvo používateľov. Rozdelenie Panelu úloh na dve časti je podľa nás naozaj zaujímavé riešenie, ktorým by sa mohol Microsoft v budúcnosti inšpirovať. Panel úloh, ako aj niektoré ďalšie prvky (napríklad Ponuka Štart), sú mierne odsadené od rohu samotného rozhrania. Jedná sa o minimalistický, no zároveň veľmi luxusne vyzerajúci prvok.

TIP  Ďalší zdroj potvrdzuje, že Andromeda OS (Surface Phone) tak skoro nepríde

Zdroj: medium.org

Čo hovoríte na tento koncept? Uchytil by sa takýto vzhľad medzi používateľmi alebo sa jedná o moc veľký zásah do samotného rozhrania operačného systému Windows 10? Dajte nám vedieť do komentárov. Viac informácií a obrázkov nájdete na samotnej stránke autora konceptu.

Zdroj: medium.org

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.