Pozrite sa na tento úchvatný koncept Surface laptopu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite sa na tento úchvatný koncept Surface laptopu

Novinky

Pozrite sa na tento úchvatný koncept Surface laptopu

Pozrite sa na tento úchvatný koncept Surface laptopu

Internetom momentálne kolujú desiatky rôznych konceptov Surface zariadení od Microsoftu. Najčastejšie sa stretávame s konceptami záhadného smartfónu Surface Phone, no dizajnér Emad Rahimi si prednedávnom vyhliadol aj Surface laptopy.

Jeho koncept s názvom Surface Vision sa objavil na stránke behance.net a prináša naozaj úchvatný dizajn a zaujímavú víziu budúcnosti. Surface Vision by mal byť podľa jeho predstáv hrubý maximálne 7 cm a nemal by disponovať klasickou klávesnicou, tlačidlami alebo touchpadom. Ohýbací/ skladací laptop s “celotelovou” obrazovkou vyzerá naozaj nezvyčajne, no podľa autora by mali byť podobné zariadenia bežné už v roku 2022. Podľa jeho slov laptop nemusí obsahovať klasickú klávesnicu a rôzne zbytočnosti a oveľa jednoduchšie by bolo používanie klasického stylusu a virtuálnej klávesnice, ktorá by sa zobrali na spodnej časti obrazovky. Zariadenie by malo ponúkať iba dva USB-C porty, ktoré sú aj podľa nás úplne postačujúce.

Podľa Rahimiho, sa medzera medzi dnešnými konceptami a realitou stále rýchlejšie zmenšuje. Dnešné Yoga Booky, Surface Booky alebo Iconia od Asusu sú iba mladšími bratmi zariadení, ktoré prídu už o niekoľko rokov a budú bežnou súčasťou našich životov.

Musíme uznať, že samotný koncept je naozaj úchvatný, no otázkou zostáva už iba to, či sa technológie do roku 2022 posunú až tak, aby sme dokázali podobné vízie aj zrealizovať a dotiahnuť do úspešného konca.

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Zdroj: behance.net

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.