Pozrite sa čo o vás všetko vie „Veľký brat“ Google. Takto zistíte, ktoré dáta o vás zbiera | NÁVOD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite sa čo o vás všetko vie „Veľký brat“ Google. Takto zistíte, ktoré dáta o vás zbiera | NÁVOD

Návody

Pozrite sa čo o vás všetko vie „Veľký brat“ Google. Takto zistíte, ktoré dáta o vás zbiera | NÁVOD

Internet a Google, pre mnohých ľudí sú tieto dve slová synonymom. Zaujímalo vás niekedy čo všetko o vás spoločnosť Google vie? Nižšie vám prinášame jednoduchý tip ako je možné zistiť informácie, ktoré o vás Google eviduje.

Čo všetko o mne vie Google? Takto to zistíte

 • Otvorte si váš e-mailový účet Google.
 • Kliknite  teraz na položku Aplikácie Google a vyberte možnosť „Môj účet“.

  Zdroj: vlastný

 • Následne sa vám otvorí okno s názvom “Ovládanie, ochrana a zabezpečenie účtu na jednom mieste”, v rámci ktorého v ponuke nižšie nájdete možnosť “Moja aktivita”. Odkliknite „Prejsť na stránku moja aktivita“.

  Zdroj: vlastný

 • Potom ako si otvoríte danú stránku tak v ľavom paneli si môžete filtrovať vybrané aktivity, ktoré sa zobrazujú na „nástenke“ v strednej časti obrazovky. Napríklad ak zvolíte položku „Iná aktivita na Google“ tak Vám rozhranie ponúkne možnosť zobrazenia histórie vašej polohy, možnosti prispôsobenia reklám a podobne.

  Zdroj: vlastný

   

Ste prekvapený informáciami, ktoré o vás Google zbiera alebo ste niečo podobné očakávali? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Xiaomi Max 2 smartfón s batériou 5300mAh a 6,4“ FULL HD displejom môžeš mať výrazne lacnejšie z EÚ skladu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.