Pozrite sa čo o vás všetko vie „Veľký brat“ Google. Takto zistíte, ktoré dáta o vás zbiera | NÁVOD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite sa čo o vás všetko vie „Veľký brat“ Google. Takto zistíte, ktoré dáta o vás zbiera | NÁVOD

Google

Návody

Pozrite sa čo o vás všetko vie „Veľký brat“ Google. Takto zistíte, ktoré dáta o vás zbiera | NÁVOD

Internet a Google, pre mnohých ľudí sú tieto dve slová synonymom. Zaujímalo vás niekedy čo všetko o vás spoločnosť Google vie? Nižšie vám prinášame jednoduchý tip ako je možné zistiť informácie, ktoré o vás Google eviduje.

Čo všetko o mne vie Google? Takto to zistíte

 • Otvorte si váš e-mailový účet Google.
 • Kliknite  teraz na položku Aplikácie Google a vyberte možnosť „Môj účet“.

  Zdroj: vlastný

 • Následne sa vám otvorí okno s názvom “Ovládanie, ochrana a zabezpečenie účtu na jednom mieste”, v rámci ktorého v ponuke nižšie nájdete možnosť “Moja aktivita”. Odkliknite „Prejsť na stránku moja aktivita“.

  Zdroj: vlastný

 • Potom ako si otvoríte danú stránku tak v ľavom paneli si môžete filtrovať vybrané aktivity, ktoré sa zobrazujú na „nástenke“ v strednej časti obrazovky. Napríklad ak zvolíte položku „Iná aktivita na Google“ tak Vám rozhranie ponúkne možnosť zobrazenia histórie vašej polohy, možnosti prispôsobenia reklám a podobne.

  Zdroj: vlastný

   

Ste prekvapený informáciami, ktoré o vás Google zbiera alebo ste niečo podobné očakávali? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Pexels.com

TIP  Rozšírenie, ktoré má vo svojom PC viac ako 2 milióny používateľov sleduje vašu históriu aj v inkognito móde

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.